לגוף ולנפש: אטרקציות מים שוות במיוחד בחופשה באילת

השמיים סגורים, ולכן רבים מחליטים לצאת לחופשה באילת כדי לנקות את הראש ולבלות זמן איכות. אילת מציעה מגוון רחב של אטרקציות ופעילויות, עליהן נפרט כעת במדריך הבא.

מתכננים חופשה באילת? זה הזמן להכיר את האטרקציות השוות של העיר

אילת מאז ומעולם נחשבת לעיר הנופש של ישראל, ובימים בצל הקורונה הופכת העיר למקום היחיד בישראל אשר מאפשר לכם לקבל חופשה אמיתית ומהנה במיוחד בחיק המשפחה והחברים. למעשה, בשנים האחרונות נפתח בעיר לא מעט אטרקציות מים אשר מאפשרות לכם להצטנן מהחום הכבד ולקבל חוויה מהנה וכיפית. למעשה, תוכלו לבצע רכישה מראש של חבילות אטרקציה אשר ישאירו אתכם עסוקים – ורטובים במיוחד. כך לדוגמה, אטרקציות שמציעה חברת אטלנטיס מהוות אפשרות נהדרת לשריין את מקומכם ולפקוד את האטרקציות המובילות בעיר. רוצים לקבל הצצה? להלן ארבע אטרקציות המובילות, לצורך חופשה נהדרת:

ריף הדולפינים

ריף הדולפינים נחשב לאתר חובה בעבור כל מבקר באילת, לא רק בשל הנוף היפהפייה אלא גם בשל האפשרות לבצע צלילה ושחייה עם דולפינים. נוסף לכך, ניתן להאכיל את הדולפינים וללמוד על אודות חייהם בריף, כל זאת במסגרת של ליווי מקצועי אשר ניתן לכל אורך הביקור. מדובר באטרקציית מים שווה במיוחד אשר תספק לכם ולבני המשפחה אפשרות נהדרת לבילוי ימי.

חופשה באילת

שייט בסירת מנוע

שייט בסירת מנוע נחשב גם לאחת האטרקציות המרכזיות, כאשר ניתן לצאת לטיול בים האדום ולשלב פעילות ספורטיבית באמצעות אבובים, סקי מים או נסיעה מהירה בסירה. מדובר באטרקציה נהדרת אשר משלבת גם ספורט אקסטרים וגם טיול מקסים אותו ניתן לבצע בשעות הבוקר המוקדמות או לקראת השקיעה.

צלילה

חובבי צלילה? האטרקציה הזו היא בשבילכם. באמצעות צוות מדריכים מנוסה תוכלו לצלול בשונית האלמוגים היפהפייה של אילת. הפעילות מומלצת גם בעבור מי אשר מעוניין להשיג עוד כוכבים לרישיון הצלילה, כמו גם לילדים. למעשה, ניתן לשלב בין צלילה מקצועית עם בלוני מים או צלילה באמצעות שנורקלים, בעלות כספית נוחה ועם אפשרות לקבלת ארוחת בקור או ערב לאחר הצלילה. נוסף לכך, תוכלו לקבל מזכרת בדמות צילומי סטילס מתחת למים או וידיאו – בתוספת תשלום.

המצפה התת ימי

המצפה התת ימי נחשב לאחד האתרים המבוקשים ביותר בעיר, ולא בכדי. באמצעות סיור במצפה תוכלו לצפות במאות זנים של דגים, כרישים וכן בע"ח מיוחדים אשר אותם מגדלים מטפלים מקצועיים במסירות. במסגרת הסיור תוכלו ללמוד אודות החיים מתחת למים וכן לקחת חלק בפעילות של האכלת בע"ח. עם זאת, מאחר ומדובר במקום מבוקש לא פעם נגמרים הכרטיסים ועל כן מומלץ ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום כמו אטלנטיס, וזאת בכדי שתוכלו לשמור על מקומכם כמו גם לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד בעבור הביקור באתר.

שתהיה לכם חופשה נעימה!