יעדים לחופשה רומנטית: לא מה שחשבתם

אם אתם מחפשים יעד לחופשה רומנטית בזמן שאתם מדמיינים כיצד תרוצו חופשיים ומאוהבים על החוף כשלצידכם מי טורקיז נעימים – חשוב שתדעו שיש יעדים שסומנו כרומנטיים או שקטים שמתאימים עבור חופשה זוגית – אך בפועל הם ממש לא מספקים את השלווה והשקט שזוגות מחפשים. יעד כמו איי נאפה – הפך מזמן ליעד עבור צעירים שמגיעים לחגוג במקום (מה שיכול להיות רוגע או מטרד עבור זוגות). גם האי איביזה שבספרד הוא אי שהפך למסיבתי ותוסס. ובאיים הקרביים אפשר להיתקל בלא מעט עוני ופשע, במידה ולא בוחרים את האי הנכון. אז איזה יעדים כן מתאימים לחופשת החלומות? הנה כמה דוגמאות:

הודו

כן הודו. המדינה הענקית שאליה מגיעים מטיילים מכול העולם כדי למצוא את השלווה, את השקט ובעיקר את עצמם. הודו היא מדינה שיש בה אוכלוסייה של מיליארדים והיא מציעה ערים תוססות לצד חופים ואיים שקטים ומבודדים. כדי להגיע אל המדינה ואל היעד הרומנטי אתם צריכים להנפיק ויזה להודו מראש לפחות כחודש לפני הטיסה. את התהליך ניתן לבצע מול שגרירות הודו בישראל. אם אתם מחפשים גן עדן רומנטי: תוכלו להגיע לאיים שנמצאים דרום מערבית להודו וסרי לנקה. באזור זה אפשר להגיע ולנפוש באחד מתוך 1,192 האיים השקטים של הודו שחלקם לא מכילים תושבים. בחירת האי המתאים תספק לכם התבודדות רומנטית ו'ניקוי ראש' מושלם.

יעדים לחופשה רומנטית - לא מה שחשבתם

יוון

במרחק של שעה וחצי טיסה מכאן, נמצאת יוון המקסימה. יוון היא מדינה ידידותית במיוחד שם אפשר למצוא מלונות טובים, ערים תוססות, שווקים מלאי צבע וחופים מקסימים. ביוון יש יותר מ-14 חופים שמתאימים עבור זוגות, כמו גם שאר אטרקציות ויעדים שיאפשרו חופשה כיפית במחיר נוח.

אירלנד

מי שמזג אוויר קריר גורם לו לאושר, יכול להגיע לאירלנד. אירלנד היא מדינה עצמאית ששוכנת על אי ומכילה 26 מחוזות מקסימים. חופשה באירלנד תספק לכם את האווירה הכפרית והמרוחקת שרבים מהזוגות מחפשים. אירלנד מציעה תרבות ענפה, איים שניתן לצאת מתוכם להפלגה רומנטית, יעדים היסטוריים, ארמונות ופאבים טובים ואף ביקור בטירות ממאות קודמות שאת חלקן אפשר לשכור ללינה ומגורים.

נאפולי

נאפולי שבאיטליה היא חלק ממחוז קאמפניה. נאפולי נחשבת עיר תוססת במיוחד שמאפשרת חופשת במטרופולין ענקית. מי שיגיע לאזור יהנה משאון העיר התוססת ויוכל לפקוד את מפרציה היפים של העיר. בין היתר יוכלו לנפוש בעיירות כמו אמאלפי הציורית שם אפשר לשכור חדר במלון יוקרתי. עוד ניתן להשתכן בתוך נאפולי עצמה שמציעה מלונות שקטים ומודרניים. בנאפולי אפשר ליהנות מהפלגה לאיים הקרובים כמו איסיקיה, לטפס על הר הגעש וזוב, להגיע אל ארמונות וכנסיות וליהנות מכל מה שלאיטלקים החמימים יש להציע. אז זה הזמן לבחור יעד לחופשה רומנטית תוססות או מרגיעה.