6 מערכות לייעול הזמן של העובדים

כבר מזמן ברור לכולם ובמיוחד לבעלי העסקים והמנהלים שבינינו, שזמן שווה כסף, וככל שמדובר בעסקים בכל גודל שהוא, חסכון בזמן יכול להביא להגדלת שורת הרווח על ידי ייעול משמעותי של העבודה. ישנן דרכים שונות ומגוונות לייעול הזמן של העובדים במשרד ואין ספק כי תוכניות הכשרה והעשרה לעובדים עוזרות לא מעט בתחום הזה. עם זאת, דווקא בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים היום, רתימה של מערכות חכמות ומתקדמות לטובת העניין הזה יכולה לתרום רבות לעסק. אם אתם בעלי עסקים או מנהלים ותיקים, יכול להיות שאתם כבר משתמשים ומיישמים כמה מהן, אבל יש סיכוי שתופתעו בכל זאת. אז גם לכם וגם לבעלי העסקים והמנהלים בתחילת דרכם, הנה כמה רעיונות למערכות שבהחלט יכולות לחסוך לכם זמן יקר ומכאן גם לא מעט כסף.

מרכזייה טלפונית

רבים חושבים כי המערכת הזאת מתאימה יותר לארגוני ענק וזאת בהחלט טעות. גם כשמדובר בארגונים קטנים יותר, מרכזייה טלפונית עוזרת לעשות הרבה מאד סדר. התקינו מרכזייה טלפונית למשרד וכך יונעם זמן ההמתנה של הלקוחות שמתקשרים, תהנו מקישור מהיר ויעיל לכל אחד מעובדי המשרד בלי צורך בהעברות מיותרות, תוכלו להקליט שיחות לצורך בקרה ושיפור השירות ותיצרו שיחות ועידה בלי שום בעיה.

6 מערכות - לייעול המשרד

שעון נוכחות חכם

זה תמיד מפתיע מחדש כמה עסקים עדיין לא התקדמו לשימוש במערכת המצוינת הזאת. באמצעות שעון נוכחות תמנעו מדיווחים כוזבים של עובדים, תוכלו לדעת ולמפות בדיוק רב את זמני העבודה והתפוקה של העובדים ותקלו רבות על מנהל החשבונות שנאלץ לרדוף בסוף כל חודש ולהשלים רישום ידני של נוכחות העובדים.

שירותי הסעדה

אחד מגוזלי הזמן המשמעותיים בארגונים ומקומות עבודה הוא זמן הפסקת הצהריים. במקומות בהם אין ארוחות, מבזבזים העובדים זמן רב על חימום האוכל, חיתוך סלטים או הזמנה של אוכל מבחוץ. דאגו להם לשירותי הסעדה במימון מלא או בסבסוד חלקי. הם יודו לכם מאד ועל הדרך תחסכו זמן יקר.

תוכנות לניהול משימות

מנהלים רבים מגלים לעתים באיחור רב, כי משימות מסוימות גוזלות יותר מדי זמן. באמצעות תוכנות לניהול משימות בשימוש משרדי כולל, ניתן לתזמן כל משימה, להבין מהם המטלות הבעייתיות ולמצוא דרכים לשפר ולייעל אותן.

מערך הסעים

במסגרת החוק, מעסיקים משלמים נסיעות לעובדים בכל מקרה. מערך הסעים מטעם המעסיק עשוי לעלות בערך אותו דבר, ועל הדרך לדאוג שהעובדים מגיעים בזמן לעבודה.

תוכנה לסידור עבודה

העובדים שלכם עובדים במשמרות? אתם בטח מכירים את כאב הראש ובזבוז הזמן הכרוך בהכנת סידור עבודה בכל שבוע או חודש מחדש. איזה כיף שהיום יש תוכנות חכמות ומתקדמות, שכל מה שצריך לעשות זה להזין אליהן את המשתנים השונים והאילוצים, והם כבר יודעות לייצר סידור עבודה בהתאם לכך מבלי שתאלצו בכלל לשבור את הראש.