ספרים מומלצים למבוגרים ב-2021: הספרים שלא תוכלו להפסיק לקרוא!

בתור אנשים מבוגרים, הזמן החופשי שלנו הוא בלי שום ספק משאב יקר מאד, ולמרבה האירוניה רובינו מבזבזים אותו ולא ממש מנצלים אותו כראוי. חלק מאיתנו בוחרים לפתוח את הטלוויזיה כדי לבחור איזה סדרה חרושה בנטלפיקס, אחרים סתם נזרקים בלי הרבה מעש ולפעמים כל מה שנעשה זה לפתוח את הטלפון החכם ולגלול את הפיד של הפייסבוק או האינסטגרם או במקסימום נשחק באיזה משחק כלשהו. כדי לשמור על הקוגניציה שלנו ולהשאיר את המוח שלנו חד, עלינו להקפיד לעשות בזמן הפנוי שלנו פעילויות המאפשרות את הדבר הזה וקריאת ספרים היא בלי שום ספק פעילות מסוג כזה. למרבה הצער מבוגרים רבים כבר הפסיקו לעשות את זה על בסיס קבוע, ודרך נפלאה לחזור לתחביב הנהדר הזה היא להכיר כותרים מעניינים ומומלצים. אנו רוצים להמליץ על כמה ספרים שלא תוכלו להניח מהיד.

אירוסין בכסף 910/אנני ווסט

על עניינים שבינו לבינה אפשר לכתוב עמודים על גבי עמודים, אבל הכי מעניין לראות מערכות יחסים עם טוויסט מסוים והספר הזה בהחלט מביא טוויסט מעניין לקשר מאד מוזר. מערכת יחסית כלכלית המעוגנת תחת חוזה שנרקמת בין אישה צעירה ויפה הזקוקה לכסף לבין מיליארדר שמציע לה סכום כסף גדול כדי להעמיד פנים שהיא בת זוגו. ככה זה מתחיל וזה רק הולך ומסתבך. את הספר הזה תוכלו למצוא בכל חנויות סטימצקי ולקבל מידע נוסף על ספרים מומלצים באתר סטימצקי שתוכלו אפילו להזמין עד הבית.

שלג בירושלים/אלה כאהן

רומן מטלטל וסוער המביא את סיפור אהבתם של ליבי – קצינת מבחן לנוער והמטופל שלה יניב שהוא נער בסיכון. ליבי מתחילה להרהר ולנסות להבין את תחושותיה לאור הקשר האסור שנרקם ביניהם וכל זה על רקע מצור כבד שפוקד את ירושלים לאחר לילה בו ירד שלג כבד בעיר.

ספרים מומלצים למבוגרים ב-2021: הספרים שלא תוכלו להפסיק לקרוא!

נמלט בשירות המוסד/יצחק צפל ישורון

מסע חובק עולם של סוכן מוסד עצמאי וסוליסט שמוצא את עצמו נאבק על חייו וחיי בני משפחתו המאוימים על ידי רוצחים אכזריים לאחר ניסיון חיסול של מרגל על רוסי. העלילה עוברת בין מדינות ויבשות שונות ומתארת לנו נופים עוצרי נשימה לצד תיאורים של מרתפי עינויים חשוכים ומפחידים.

שובר שוויון/רעות ממן

המפגש המרתק בין חיילת משוחררת צעירה הנאבקת להציל את משפחתה ממצב כלכלי קשה וכמעט שוכחת את עצמה במהלך הדרך, לבין כוכב טניס צעיר ועולה שבניגוד אליה רק קוטף הצלחה אחרי הצלחה. המפגש מעורר הרבה שדים אצל השניים שצריכים להבין האם מוטב להם להמשיך בחיים משותפים או שדווקא עדיף שכל אחד ילך לדרכו.

כרצונך/מיכל חזון

פרופסור צעיר לאנתרופולוגיה מאוניברסיטת בר אילן הוא אב לשניים שהתגרש לאחרונה. כשהוא מתחיל לחפש את עצמו הוא פוגש פתיינית צעירה ויפיפייה דרך אתר להיכרויות סקס ומשם חייו מתחילים להידרדר במדרון חלקלק ובלתי נמנע, עד שנחלץ לעזרתו פסיכיאטר שהופך את המצב למורכב ומרתק אפילו יותר.

יש דברים שלא מוכרחים לנסות/ענת לוי

נאמנות בחיי הזוגיות זה משהו שמתמודד איתו כל זוג נשוי. הספר המרתק הזה הוא רומן שמתאר בצורה חשופה וכנה את כל הקשיים והטלטלות שעוברת משפחה שבה אחד מבני הזוג נתפס כשהוא מנהל רומן. האם משבר זוגי יהרוס לחלוטין את הנישואין או שדווקא יהווה מקפצה לחיזוק היחסים. שווה לקרוא ולגלות.

אם כך – אלו כמה ספרים שבהחלט כדאי להכיר. בטוחים שמכאן ייפתח התאבון ותוכלו לחזור לקריאה על בסיס קבוע. תהנו!