לומדים לנהל מהטובים ביותר: הכול על מגמת הניהול של מכללת רימונים

תמיד שאפתם להפוך למנהלים מצליחים ומעוררי השראה? ובכן, מגמת הניהול של מכללת רימונים מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להגשים חלום וללמוד לנהל מהטובים ביותר, כל זאת באמצעות לימודים מקיפים אשר יכולים לסייע לכם לטובת כניסה לתחום ואף שכלול של היכולת המקצועית, במידה ויש לכם כבר רקע בתחום. מה חשוב לדעת על מגמת הניהול ולמי היא עשויה להתאים? כל הפרטים בסקירה הבאה.

מגמת ניהול – כל מה שרציתם לדעת

אחד ממסלולי הלימודים המבוקש ביותר במכללת רימונים הוא מסלול ייעודי ללימודי ניהול משק ואירוח. המסלול הזה מפוקח על ידי משרד העבודה והוא נועד להקנות ידע מקצועי לטובת הכשרה לתפקידים של ניהול בדרג בינוני ומעלה. הייחודיות של המסלול הזה מבית מכללת רימונים נובע בעקבות נושאי לימוד מהותיים אשר נועדו להכשיר אתכם לתפקיד ואשר כוללים בין היתר דיני עבודה, פיתוח אישי ומקצועי, ניהול צוותים, אירוח ושירות, תחזוקה, תדמית עסקית, עיצוב ועוד. מסלול הלימודים הזה משלב בין ידע תיאורטי לבין ידע מעשי, לצד סיורים מודרכים וכן שפע של מידע מהימן שאותו אתם יכולים ללמוד ובהתאם לכך גם להוביל להגשמת חלום, בייחוד על רקע היכולת לנצל את הלימודים הללו לטובת קבלת הכשרה מקצועית.

עולם הניהול השתנה באופן מהותי בשנים האחרונות, בייחוד על רקע הרצון להוביל לתפקוד יעיל של מערכות הארגון. מנהלים מקצועיים צריכים לדעת כי מנהל מקצועי צריך לקדם ולבצע שלל תהליכים פנים וחוץ ארגוניים, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מערכת אשר מנוהלת ברמה הגבוהה ביותר ותוך שימת דגש על הבנה כי תפקוד יעיל של החברה או הארגון הוא בעל חשיבות להתפתחות שיגיע לידי ביטוי לטובת השגה של תפקוד יעיל.

 

 

למי מיועד הקורס ומהם תנאי הקבלה?

תנאי הקבלה למגמת הניהול כוללים את ידיעת השפה האנגלית לצד אנגלית בסיסית, כאשר מועמדים אשר רוצים להתקבל נדרשים לעבור ראיון אישי. המגמה הזו יכולה להתאים בעבור עובדים שרוצים להתקדם בסולם הדרגות ולהתחיל למלא תפקידי ניהול התחלתיים, בינוניים ובכירים לצד מי שמעוניין לבצע הסבה מקצועית לתחום הניהול ובהתאם לכך גם לפתח קריירה מצליחה. מדובר בתחום מרתק אשר משלב שלל נושאים שהופכים את עולם הניהול לעולם מרתק, בייחוד בעבור מי שרוצה להתקדם בסולם הדרגות ואף להוביל ליצירה של אסטרטגיה אשר מוכוונת להצלחה. כמי שהצליחה להכשיר מעל ל-8,000 בוגרים ובוגרות, תוכלו להיות בטוחים כי באמצעות פנייה למכללת רימונים ורישום למגמת הניהול, ניתן יהיה להוביל ליצירה של קפיצת מדרגה אשר תגיע לידי ביטוי בסופו של דבר עם ידע נרחב לצד תעודת גמר מטעם מכללת רימונים. שימו לב כי במידה ויש לכם ניסיון של שנתיים בתחום, ניתן יהיה לגשת לבחינות הממשלתיות מתוך מטרה לקבל את תעודת הסיווג המקצועי מסוג 1.

הזדמנות מעולה להיכנס לתחום ולקבל הכשרה מקיפה

תחום הניהול הוא תחום מבוקש מאוד גם בישראל וגם בעולם. מנהלים בכירים מצליחים להוביל ליצירה של מערכת משומנת אשר משפיעה לא רק על הרווחה של העובד אלא גם מאפשרת להגדיל את הרווחים של ענפים כמו ענף המלונאות אך גם עולמות האשפוז כמו גם דיור מוגן. כמי שתמיד נמצאים עם אצבע על הדופק, תוכלו להיות בטוחים כי במסגרת הלימודים תקבלו את כל הכלים והידע המקצועי אשר יוביל בסופו של דבר ליצירה של קריירה ענפה בתחום או לחילופין, יכולת להתקדם בסולם הדרגות ולהפוך למנהלים בדרג בינוני או גבוה במגוון רחב של תחומי תעסוקה.

לסיכום

מגמת הניהול של מכללת רימונים מכשירה אלפי בוגרים ובגרות מדי שנה. מדובר במסלול לימודים מרתק המשלב את נושאי הליבה של עולם הניהול לצד ידע מעשי, התנסות וכן חשיפה למנהלים בכירים במשק. לקבלת מידע נוסף אודות מחזור הלימודים, כל זאת מתוך מטרה להוביל להשקעה בעתיד המקצועי שלכם המתבצע באמצעות לימודים מקצועיים של יסודות הניהול, במכללה מובילה כמו מכללת רימונים.