יוצאים לטייל בארץ ההזדמנויות הבלתי מוגבלות: המדריך המלא להוצאת ויזה לארצות הברית

טיול בארה"ב מהווה ללא ספק הגשמת חלום בעבור ישראלים. אם זו הפעם הראשונה שאתם מתכננים טיול זוגי או משפחתי בארה"ב, חשוב לקחת בחשבון כי חלק בלתי נפרד מההכנות כולל בראש ובראשונה הנפקה של וויזת תיירות מסוג B1/2B המאפשרת להיכנס לארה"ב למטרות של נופש, ביקור משפחות, טיפול רפואי ועוד. מדובר בוויזה הנפוצה ביותר וגם המבוקשת מכולן. בשביל להבטיח כי אכן תוכלו  להיכנס לגבולות ארה"ב, מומלץ לקבל ליווי מקצועי. מדוע ומה חשוב לדעת לגבי הנפקה של דרכון? כל הפרטים במדריך הבא.

הנפקת ויזה – כל מה שצריך לדעת

בשביל להנפיק ויזה לארה"ב צריך קודם כל למלא את השאלון, בהתאם למטרת הביקור שלכם – בין אם מדובר בטיול, לימודים או עסקים. דרך האתר של השגרירות האמריקאית אפשר להוריד את השאלון ולמלא אותו, כאשר שימו לב כי מדובר בשאלון מקיף הכולל עשרות שאלות שונות שעליהן צריך לענות באופן מפורט ככל האפשר ובשפה האנגלית. באמצעות נציגי השירות של חברת Liberty usa תוכלו לבצע את התהליך באופן קל ופשוט, וזאת בשל שירות המאפשר לכם לקבל ליווי מקצועי לטובת מילוי השאלון ולאחר מכן שליחתו, כאשר בשלב הבא נדרש יהיה לתאם פגישה בשגרירות ארה"ב. מדובר בפגישה חשובה מאוד מאחר ובמהלכה עוברים על השאלון אותו הגשתם, כאשר צריך לדעת כי הריאיון עצמו מתבצע בשפה האנגלית או העברית, בהתאם לבקשה שלכם. ליווי לטובת מילוי הטפסים כמו גם הגשה שלהם בזמן הוא חיוני בעבור כל ישראלי שלא הוציא בעבר ויזה, ונדרש לבצע את ההליך בשביל להיכנס למדינה.

מאחר והביקוש להנפקה של ויזה לארה"ב נמצא בשיאו, קבלת ליווי מקצועי מצד נציגי החברה יאפשר לכם לבצע את ההליך על הצד הטוב ביותר ועם הפחתה משמעותית בסיכוי לטעויות שיובילו לדחייה של הבקשה. כמי שנמצאים בתחום הזה מזה שנים רבות, תוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים את כספכם ומקבלים בתמורה ליווי מלא הכולל מילוי ושליחה של הטופס, תיאום ראיון בשגרירות ארה"ב וכן הדרכה המתבצעת עוד לפני, כל זאת מתוך מטרה להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לקראת הרגע שבו תקבלו בסופו של דבר את הוויזה.

 

 

הכנה לקראת ראיון בשגרירות ארה"ב

בישראל פועלת שגרירות ארה"ב בערים תל אביב וכן בעיר ירושלים. לאחר שסיימתם למלא את הטופס, תוכלו  להיעזר בחברה לטובת הקדמת התור בהתאם למסגרת הזמנים שנקבעה לכם מראש, כחלק משירות מקצועי המתבצע בליווי מלא מצד הנציגים החל משלב הגשת הבקשה ועד לקבלת הוויזה. שימו לב כי חלק מהשירות כולל גם הכנה לקראת הריאיון ומעבר על התשובות שלכם בשאלון, כאשר לראיון עצמו נדרש להגיע עם מסמכים המציגים את היכולת הכלכלית שלכם לשהות בארה"ב כולל אישורים כי אתם חוזרים לישראל ולא מתכוונים להשתקע בארה"ב, כולל מסמכים נוספים המשתנים בהתאם לפרופיל שלכם. כל מי שמגיע לראיון נדרש להגיע עם צילום עדכני בגודל של 5X5 מתוך מטרה להשלים את ההליך, עד לקבלת הוויזה שתוקפה הוא לרוב למשך כ-10 שנים.

לסיכום

באמצעות הליווי המקצועי של נציגי החברה תוכלו גם אתם להצטרף  לאלפי לקוחות מרוצים אשר קיבלו שירות מקצועי לטובת הוצאת ויזת תייר לארה"ב. בכך תוכלו לא רק להתחיל ולתכנן את הטיול שלכם אלא גם להיות בטוחים כי אתם מבצעים את התהליך על הצד הטוב והמקצועי ביותר, בדרך לטיול מושלם בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר, להשאיר פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם.