לא רק בימים מיוחדים: כך תפנקו את האישה!

ידוע לכל שאישה היא זן אחד וגבר הוא זן אחר לגמרי, ועדיין שני הזנים מתחברים ביחד. מכאן שאם גם אתה כבר מצאת את האישה שלך, עכשיו יש להבין כיצד לשמור עליה. פה נקדים ונאמר שאין תרופת קסם, אלא מדובר בתהליך מתמשך שמצריך כל הזמן השקעה. נשמע קשה? כאשר פועלים מתוך אהבה ואכפתיות המשימה הרבה פחות מורכבת, במיוחד אם מקבלים מהצד השני חיוך ומילה טובה. גם אם אתם הגברים כלל לא חושבים לנהל שיחת נפש עם האישה וכלל לא מצפים ביום יום לקבל סתם מתנה – היו בטוחים שאצל הזן השני, אצל האישה, הדברים עובדים לגמרי אחרת. אישה תמיד מצפה ליחס רצוף, לשיחות עומק, למילות רכות ולשלל מעשים קטנים שיזכירו לה עד כמה היא חשובה. זקוקים לעזרה? להלן כמה רעיונות:

מתנה שתמיד עושה את העבודה

אישה תמיד שמחה לקבל מתנה, כזו שמביעה מחשבה, רגש, אכפתיות ופשוט התייחסות. מכאן שגם אם לא מדובר ביום האהבה, ביום הולדת או ביום נישואין, עדיין מדובר ביום לגיטימי להעניק בו מתנה, כזו שתזכיר שלמרות שכל היום עוד לא דיברתם כמו שצריך, אתם כן חושבים עליה. מה ניתן לקנות? אם רוצים ללכת על בטוח ולהשקיע באופן סביר, בחרו בפריט שכל אישה שמחה לקבל – תכשיט. כך למשל אתם יכולים לרכוש לה תכשיט, וכדאי לבחור מקום שמציע מבחר גדול, מאפשר להחליף את הפריט בכל אחד מהסניפים שלו (נקודה מאוד חשובה – אל תסתכנו) ושמשדר איכות, כך שמראש האישה תדע שמאחורי המתנה ישנה השקעה.

לא רק בימים מיוחדים כך תפנקו את האישה

ארוחת בוקר במיטה

בין אם מדובר ביום שבת ובין אם מדובר ביום שבו האישה מתחילה לעבוד מאוחר, היו בטוחים שאם רק תביאו לה ארוחת בוקר למיטה היא תרגיש ברת מזל ותיזכר בכל הסיבות שבגינן היא אוהבת אתכם. פה נציין שניתן לבחור בכמה גישות: אפשר להכין כוס קפה לצד עוגייה ולהוסיף פרח ליד, אפשר להכין ארוחת בוקר שלמה ולהשקיע בעיצוב הצלחת וכמובן שאפשר (ואף מומלץ) להכין גם לכם מנה תואמת ולהצטרף אליה למיטה.

סוגרים את היום כפי שצריך

מזהים שעבר על האישה יום קשה או שהיא פשוט ממש עייפה? קחו פיקוד ותשלחו אותה למיטה – כן, גם אם יש בתמונה ילדים קטנים שעוד צרכים לאכול ולצחצח שיניים וגם אם הכיור מלא בכלים ובסלון מסתובבים המשחקים מאתמול. רוצים לצאת ממש מלכים? הציעו לה לעשות אמבט והכינו כוס קפה (או כוס יין) ליד המיטה.

פשוט דייט

לבסוף נציין שנשים רבות רק רוצות להרגיש רצויות ונחשקות ועל כן תמצאו יום באמצע השבוע והזמינו אותה לדייט (לפאב, למופע או לכל דבר ששניכם אוהבים לעשות ביחד) – היו בטוחים שמחווה זו תזכה אתכם בלא מעט נקודות, ומסייע לשמור על האש בזוגיות. מחפשים רעיון סמלי? שלחו הודעה רומנטית באמצע היום – כי האמת היא שלא צריך לעשות הרבה.