אבנר הייזלר על חשיבות ביטוחי הבריאות: כך תבחרו הפוליסה המתאימה בשבילכם

בריאות היא נכס יקר ערך, אך היא גם נכס בלתי צפוי. אירוע רפואי בלתי צפוי יכול להוביל לעלויות רפואיות גבוהות מאוד שיכולות להוביל לקשיים כלכליים משמעותיים. ביטוח בריאות הוא דרך להבטיח שיש לכם הגנה כלכלית במקרה של אירוע רפואי בלתי צפוי. עם בחירה נכונה של פוליסה, אתם יכולים להבטיח שיש לכם את הכיסוי שאתם צריכים במקרה של אירוע רפואי בלתי צפוי. איך לבחור את הפוליסה המתאימה? אבנר הייזלר משתף את הטיפים לבחירת ביטוח הבריאות!

האם ביטוח בריאות הוא השקעה נכונה?

ביטוח בריאות הוא דרך חשובה להגן על הבריאות והרווחה הכלכלית שלכם, מדגיש אבנר הייזלר. הוא מספק מספר יתרונות, כמו:

 • הגנה מפני עלויות רפואיות גבוהות: ביטוח בריאות יכול לעזור לכסות את עלויות הטיפול הרפואי שלכם, כולל תרופות, אשפוז, ניתוחים וטיפולים אחרים. הוא יכול להיות חשוב במקרה של אירוע רפואי בלתי צפוי שיכול להוביל להוצאות יקרות מאוד.
 • גישה לרשת רחבה יותר של ספקי שירותי בריאות: תוכניות ביטוח בריאות רבות משויכות לרשת של אנשי מקצוע ומוסדות בתחום הבריאות. להיות מבוטח בדרך כלל אומר שיש לכם גישה לרשת זו כדי להבטיח טיפול איכותי.
 • טיפול מונע וגילוי מוקדם: פוליסות ביטוח בריאות רבות מכסות שירותי מניעה בלי עלות נוספת. משמעות הדבר היא שניתן לגשת לבדיקות, חיסונים ובדיקות סדירות בלי הוצאות נוספות. שירותים כאלה חיוניים לגילוי מוקדם וניהול של בעיות בריאות פוטנציאליות.
 • שקט נפשי: עצם הידיעה שאתם מכוסים במקרה חירום רפואי יכולה לספק שקט נפשי עצום. במקום לדאוג לגבי ההשלכות הכספיות של בעיה בריאותית בלתי צפויה, אתם יכולים להתמקד בהחלמה ובקבלת הטיפול הטוב ביותר.

 

 

איך לבחור את פוליסת ביטוח הבריאות?

ביטוח בריאות הוא דרך חשובה להגן על הבריאות והרווחה הכלכלית שלכם, אבל עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, מציאת הפוליסה המתאימה יכולה להיות מאתגרת. אבנר הייזלר ממליץ על הצעדים שתוכלו לבצע כדי להקל על התהליך:

העריכו את הצרכים שלכם

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להעריך את הצרכים הרפואיים שלכם. שקלו את הדברים הבאים:

 • האם יש לכם מצבים רפואיים קיימים?
 • אילו טיפולים או תרופות אתם עשויים להזדקק להם באופן קבוע?
 • כמה פעמים אתם הולכים לרופא?
 • האם יש לכם היסטוריה רפואית משפחתית כלשהי?

הבינו את סוגי התוכניות הזמינות בישראל

ישנם סוגים שונים של תוכניות ביטוח בריאות בישראל, והם:

 • קופות חולים: תוכניות ביטוח בריאות ציבוריות המכסות את רוב הטיפולים הרפואיים הבסיסיים.
 • ביטוח בריאות פרטי: תוכניות ביטוח בריאות פרטיות המכסות טיפולים רפואיים נוספים, כגון טיפולים אלטרנטיביים, טיפולים בחו"ל וטיפולים בתחום הבריאות הנפשית.

טיפים נוספים לבחירת הפוליסה המתאימה

הייזלר מונה כמה טיפים נוספים שאתם יכולים לשקול כדי לבחור את ביטוח הבריאות המתאים לכם, והם:

 • השוו עלויות: בנוסף לפרמיות החודשיות, הביאו בחשבון עלויות אחרות, כמו למשל השתתפות עצמית. חשוב למצוא פוליסה בעלת עלות סבירה בשבילכם.
 • בדקו את הרשת: רשת התוכנית קובעת אילו רופאים, בתי חולים וספקי שירותי בריאות אחרים תוכלו לקבל בעלות הנמוכה ביותר. ודאו שהרשת של התוכנית כוללת מספר מספיק של מומחים, במיוחד אם יש לכם צרכים רפואיים ספציפיים.
 • הסתכלו על יתרונות נוספים: פוליסות מסוימות עשויות להציע הטבות נוספות, כגון תוכניות בריאות ואיכות חיים, שירותי בריאות מרחוק או הנחות על מנויים לחדר כושר. אמנם אלה לא צריכים להיות הגורמים העיקריים בהחלטה שלכם, אך הם יכולים לספק ערך מוסף.
 • קראו ביקורות וחפשו המלצות: קבלו משוב מחברים, בני משפחה או ביקורות מקוונות על חברות הביטוח שאתם שוקלים. חוויות אישיות יכולות לספק תובנות לגבי קלות יישוב התביעות, איכות שירות הלקוחות ושביעות הרצון הכוללת מהמדיניות.
 • הבינו את המגבלות וההחרגות של המדיניות: לכל פוליסת ביטוח בריאות יהיו סט של מגבלות והחרגות. חשוב להיות מודעים למה שאינו מכוסה, כך שלא יהיו הפתעות כשאתם זקוקים לטיפול.

לסיכום

בעולם המשתנה והמלא באי ודאויות, ביטוח בריאות הוא השקעה חכמה. הוא מגן מפני הוצאות רפואיות בלתי צפויות, ומאפשר לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, גם במקרים מורכבים או יקרים. כשבוחרים פוליסת ביטוח בריאות, חשוב להתאים אותה לצרכים האישיים, ובמיוחד כשישנם סוגים רבים ושונים של פוליסות, חשוב לבחור אחת המכסה את הצרכים הרפואיים במחיר סביר. זכרו, ביטוח הבריאות הוא השקעה בעתיד בריא. הוא מספק את הביטחון שזקוקים לו כדי להתמודד עם כל אתגר רפואי שעולה בדרך.