הטרנדים הכי חמים בתחום עיצוב האופנה לשנת 2021

השנה החולפת הייתה שנה מורכבת מאוד לעולם האופנה, שנאלץ להמציא את עצמו מחדש תחת הגבלות חמורות. עם זאת, הטרנדים החמים של שנת 2021 מסמלים פריחה, שגשוג וגם לא מעט הומור – כפי שנפרט כעת בסקירה.

הטרנדים החמים בתחום עיצוב האופנה לשנת 2021: הסקירה המלאה

אין ספק כי שנת 2020 הייתה שנה מורכבת מאוד, בייחוד לעולם האופנה שנאלץ להמציא את עצמו מחדש בעקבות ההגבלות החברתיות כמו גם השהייה הארוכה בבית. בעקבות זאת התפתחו טרנדים חדשים בעולם האופנה, וכאלה שאתם גם יכולים לעשות בעצמכם בבית – בין אם אתם תופרים ומעצבים מתחילים או מקצוענים.  את ביצוע העיצוב והתפירה תצטרכו לעשות עם בדים איכותיים שיתיישבו עם הטרנדים שמיד נפרט, ואותם תוכלו להשיג בחנות בדים אונליין Cadena, שלה מגוון אדיר של בדים שיכולים להתאים לכל טרנד. אז אם אתם מחפשים מקור השראה חדש, להלן כמה טרנדים חמים אותם תוכלו לאמץ לקולקציה המתחדשת שלכם:

קולור בלוק

קולור בלוק הוא ללא ספק אחד הטרנדים החמים של ענף האופנה, כאשר אנו מדברים על סקלת צבעים אחידה המורכבת מחליפה – חולצה ומכנס או חולצה מכנס וג'קט, כולם באותו הצבע. בתי האופנה הגדולים בעולם הציגו בתצוגות את הטרנד במגוון סגנונות, כאשר הצבעים הבולטים בתצוגות היו ורוד פוקסיה, אדום, ירוק בקבוק וכתום חמרה.

טרופי

מאחר וכולנו בילינו את השנה החולפת בבתים, הטרנד הטרופי מהווה דרך מצוינת להרגיש בחופשה – אבל להישאר בבית. הדפסים טרופים כמו גם צבעים בוהקים כמו ירוק, צהוב וכתום בשמלות V ארוכות עד לחליפות פשתן בטקסטורה הזו נחשבים לאחד הטרנדים החמים של עולם עיצוב האופנה, כפי שניתן להתרשם לא מעט בחשבונות של מובילות דעת קהל ברשתות החברתיות, כמו קיארה פיראני.

הטרנדים הכי חמים בתחום עיצוב האופנה לשנת 2021

50 גוונים של לבן

המראה הנקי ממשיך לשלוט גם בשנה הנוכחית. כאשר אנו מתייחסים ללבן הכוונה היא לבדים כמו ויסקוזה או משי בלבן אותם ניתן לשלב במגוון סגנונות לבוש, החל מחצאית עד הברך ועד לשמלות כלה נקיות שמדגישות את הקו הקלאסי והחם של סקאלת הצבעים הלבנה. אם אתם מתכננים לבצע רכישה של בדים, העדיפו לרכוש גוון לבן אשר יותר נוטה לבז', וזאת מתוך מטרה "לשבור" את המראה הנקי.

ניאון

טרנד הניאון שהתחיל לפני שנתיים נמשך גם בשנה הזו, אולם בשנת 2021 תוכלו  להבחין בצבעי ניאון שמככבים בעולם האופנה, ובעיקר בקולקציות בגדי הים. שילוב של צבע ניאון צהוב שנחשב לצבע הטרנדי ביותר של העונה מהווה דרך מעולה להכניס עניין לבגדי ים שלמים אבל גם לביקיני. מעצבות אופנה כאן בישראל כבר אימצו את הטרנד וכעת ניתן להבחין בלא מעט קולקציות מהארץ ומהעולם של צבעי ניאון שמשתלבים בצורה מושלמת בדגמי בגדי הים של שנת 2021.

פיג'מות

כולנו היינו בפיג'מה בשנת 2020 ולכן אחד הטרנדים הבולטים הוא פיג'מה מעוצבת אותה ניתן ללבוש לא רק בתוך הבית אלא גם מחוצה לו, כמו למשל פיג'מה מבד ויסקוזה עם סאטן. הכוכבות הגדולות בעולם כבר נתפסו לובשות פיג'מות מעוצבות למסעדות, וכעת גם אתם כמעצבים יכולים לתת את האינטרפרטציה שלכם לאחד הטרנדים החמים של שנת 2021.

יצירתיות היא שם המשחק

חשוב להבין כי דווקא בשנת 2021 היצירתיות שלכם כמעצבים יכולה להגיע לידי ביטוי, וזאת בשל האפשרות לבצע רכישה של בדים אונליין דרך חנויות מובילות בתחומן המספקות לא רק השראה אדירה מבחינת הצבעים, אלא גם מבחינת היד החופשית שיש לכם כמעצבים. זכרו כי טרנדים הם רק קווים מנחים, ועל כן  חשוב לשמור על הקו שלכם מבחינת עיצוב בשילוב של טרנד שיקפיץ את המראה מספר שלבים קדימה – גם בנראות וגם באיכות.