מעוניינים לתרום לעמותה או לארגון? פלטפורמת Jgive היא המקום בשבילכם

באמצעות הפלטפורמה החדשנית של עמותת Jgive תוכלו להצטרף לאלפי ישראלים שכבר עכשיו מעבירים תרומות לעמותות – דרך האינטרנט ועם שימת דגש על מתן הכסף במלואו לארגונים ועמותות שזקוקות לכך. רוצים לתרום ולסייע לאחר? כעת יש לכם דרך לעשות זאת.

תרומה לעמותה או ארגון דרך האינטרנט: קל ומאובטח יותר מאי פעם

אין ספק כי היכולת לתרום לעמותה או לארגון מהווה הזדמנות בעבור כל אחד ואחת מאיתנו לסייע ולתרום לערבות ההדדית. אם גם אתם רוצים להצטרף לאלפי ישראלים שכבר עכשיו תורמים לעמותות או ארגונים הקרובים לליבם, חשוב שתכירו מקום שבו ניתן להעניק לאחר דרך האינטרנט – ובאופן מלא. למעשה, הפלטפורמה של עמותת Jgive היא פלטפורמה חדשנית המאפשרת לכם להעניק תרומה ככל שאתם מסוגלים לכך כלכלית, כאשר הדגש בתהליך הוא על ניהול מיטבי של טיב התרומות דרך פרופיל אישי אותו אתם פותחים באתר ובכך יכולים לשלוט בהן, בניגוד למקרים בהם הכסף שלכם עובר מבלי שאתם יודעים כי חלקו עובר לעמלות בעבור מתווכים. מדובר בהזדמנות מדהימה בעבורכם להצטרף לאלפי ישראלים שנעזרים בפלטפורמה של העמותה אשר פועלת במטרה אחת ויחידה – להגדיל את תרבות הנתינה בישראל, דרך פלטפורמה אינטרנטית וחדשנית ראשונה מסוגה.

מעוניינים לתרום לעמותה או לארגון? פלטפורמת Jgive היא המקום בשבילכם

למה משתלם לתרום דווקא דרך Jgive?

עד לפני מספר שנים, רוב הישראלים נהגו להעניק תרומה לעמותות או ארגונים דרך גיוס של אנשים פרטיים, מימון המונים או דרך ערבי התרמה. לא פעם התגלה בדיעבד כי התרומה לא עברה במלואה או כי לא בוצעו הליכים מסודרים לטובת הענקת התרומות הכספיות, ועל כן שמענו באמצעי התקשורת אודות מקרים רבים בהם התגלה כי כספים שהיו צריכים להיות מועברים לא הועברו או הועברו באופן חלקי. הפלטפורמה של הארגון החברתי Jgive מאפשרת לכם לבצע תרומה תוך ידיעה ברורה כי מלוא הכספים עוברים לעמותה/ארגון במלואם, כחלק מהמטרה לפעול בשקיפות אל מול ציבור התורמים ובהתאם לכך ליצור הזדמנויות חדשות בדמות פלטפורמה אינטרנטית חדשנית ומאובטחת. העמותה דוגלת בשקיפות ולכן מקפידה לבצע את ההליך בצורה מסודרת, ועל כן מאז שהחלה לפעול הספיקה לסייע לעשרות ארגונים ועמותות שאיתן היא עובדת. נוסף לכך, העמותה מספקת אפשרות דרך הפלטפורמה לסייע גם לאנשים פרטיים הזקוקים לכך. אם אתם מחפשים מקום שיספק לכם לא רק שקיפות מלאה בזמן תהליך התרומה אלא גם יכולת לסייע לעמותות וארגונים הזקוקים לכך, זה הזמן להיכנס לאתר הרשמי ובכך להצטרף למהפכה של ממש – יכולת לתרום מבלי לצאת מהבית לארגונים הזקוקים לסיוע, ובכך ליצור תמהיל תרומה חדשני ובעל חשיבות עצומה לערבות הדדית.

האם יש אותיות קטנות?

התשובה היא לא. כל התרומה שלכם עוברת במלואה לארגון/עמותה אותה בחרתם דרך הרשימה וניתן כאמור לנהל את תמהיל התרומות שלכם בצורה מסודרת, גם לצרכי מס. נושא המס הוא חשוב בהקשר הזה וזאת בשל העובדה כי מדובר בפלטפורמה היחידה בארץ המפיקה לכם קבלה בעבור כל התרומות שהענקתם במהלך השנה, כך שבסוף השנה תוכלו להגיש בקשה לזיכוי מס. בנוסף לכך, כלל העמותות/ארגונים הרשומים באתר מנוהלות ע"פ סעיף 46 של רשות המיסים וזאת מתוך מטרה להבטיח כי ניהול הכספים מתבצע בצורה חוקי ומדויק. בהתאם לכך, תוכלו להיות רגועים כי הכסף אותו אתם מעניקים ללא תמרוה מצידכם יעבור לידיים טובות ולמטרות רבות שיסייעו לקידום של החברה הישראלית. עצם התרומה מהווה הזדמנות מדהימה לעזור ולסייע, ואם אפשר לעשות את זה בצורה מאובטחת – הרי זה משובח ואף תורם ללכידות וליכולת שלכם לתרום ככל שידכם מסוגלת.