אנרגיה סולארית נקייה, חסכונית וירוקה: הכול על חברת Volta Solar

אנרגיה סולארית היא "להיט" גדול בשנים האחרונות, אשר מגיע אפילו לבתים פרטיים ברחבי הארץ. זאת, בין השאר תודות לפריחת שוק של מציעי שירותים לנושא זה. אחד השמות החמים בשוק ספקי האנרגיה הסולארית, שכדאי לכם להכיר, הוא וולטה סולאר. מה היא מציעה?

כל הדרוש להקמת מערכת סולארית

וולטה סולאר (Volta Solar) מציעה את כל הדרוש להקמת מערכות סולאריות על גגות. זאת, עבור בתים פרטיים, גופים מסחריים ומבני ציבור. החברה מקדמת שימוש באנרגיה סולארית נקייה וחסכונית, אשר נחשבת כאלטרנטיבה ידידותית לסביבה. בעזרת שירותי וולטה סולאר תוכלו להקים מערכת ייצור אנרגיה, אשר תספק לכם חשמל בשעות היום. פירוש הדבר, שיש למערכת ממיר מתח, אשר ממיר אותו ומזין אותו היישר ללוח החשמל של המבנה. עודפים יועברו לרשת החשמל ותוכלו לקבל עליהם 48 אג' לכל קוט"ש. כאשר אין שמש זמינה, החשמל מגיע רק מרשת החשמל הרגילה של חברת החשמל. ניהול המצבים המשתנים האלה, הן ברמה הטכנית והן מבחינת התשלום לחברת החשמל, מבוצע באופן אוטומטי. לקוחות יכולים להיות מתוגמלים, גם על הבאת לקוחות חדשים לחברת וולטה סולאר.

שלושה מודלי מימון

שירותי החברה מוצעים בשלושה מודלי מימון

  • רכישה – מצב שבו רוכשים את כל הציוד באופן מלא, מראש. כמובן, יש לשלם גם על ההתקנה. מי שיש להם את התקציב לרכישה ובטוחים שבכוונתם "ללכת על זה" לטווח הארוך, ימצאו שזו היא אופציה פשוטה ומשתלמת.
  • ליסינג – מצב שבו וולטה סולאר שוכרת מהלקוח רשות להשתמש בשטח הגג שלו, לשם התקנת לוחות סולאריים והפקת אנרגיה מהם. זו היא אפשרות אשר מספקת הכנסה חודשית קבועה.
  • שותפות – מסלול מיוחד, שבו וולטה סולאר והלקוח שותפים ברווחים מהאנרגיה שמופקת מהלוחות הסולאריים.

 

 

סוגי לקוחות שונים

גג הוא גג ומערכת סולארית לכאורה היא אותו הדבר עבור כולם. אך למרות זאת, יש הבדלים בין סוגי לקוחות שונים. וולטה סולאר מציעה כאמור שירותים עבור כל סוגי הלקוחות. פירוש הדבר, שהיא מסוגלת לתת מענה מקצועי, גם להיקפי המערכת הגדולים במיוחד שיש עבור גופים מסחריים ומבני ציבור. כמו כן, היא מנוסה לגבי מקרים כאלה ותוכל לייעץ לכם, לגבי היבטי הכדאיות, מה שכרוך בהקמה וכדומה. כמובן, כל מקרה עומד בפני עצמו ויש לניסיון מקצועי כזה ולייעוץ אישי חשיבות גדולה. בעסקים, האפשרות לנצל שטח גג לא מנוצל, לשם הקמת מערכת מסוג זה, משמעותית מאוד. הדבר עשוי לתרום לעסק מבחינה כספית, ללא צורך בהשקעות שוטפות משמעותיות.

מידע ועזרים נוספים

באתר החברה תמצאו מידע מרחיב מסוגים רבים בהקשר זה. לגבי פאנלים סולאריים, מימון מערכות סולאריות, מחיר פאנלים סולאריים, התקנת מערכת סולארית ועוד. יש באתר עמוד עם המלצות של לקוחות החברה. כמו כן, האתר כולל מחשבון שבו תוכלו להשתמש, בכדי להעריך את מידת הכדאיות של ההשקעה במערכת סולארית. חישוב כזה תלוי בפרמטרים רבים וכל מקרה שונה מאחרים. אבל לשם קבלת הערכה ראשונית כללית, מחשבון זה הוא עזר שימושי מאוד.

תמונה מורכבת ואפשרויות נוחות

כיום קל מתמיד להתקין ולנהל מערכות מסוג זה. מה גם, שזהו תחום שבו העלויות מוזלות בהתמדה והטכנולוגיות משתפרות כל הזמן. גם ברמה הבירוקרטית, אם עובדים עם חברה כמו וולטה סולאר, הדברים לא יהיו מסובכים מדי. ריבוי האפשרויות במימון ובתכנון המערכת, מאפשר לכל אחד לבחור את מה שמתאים לו בצורה המיטבית.

לסיכום

מדובר על חברה מובילה בתחום מעניין זה והתחום עצמו עשוי להיות משתלם לכם מאוד. כדאי להתעמק בכך!