יוצאים לחופשה בארץ: איך תמצאו דילים ומבצעים משתלמים במיוחד?

זה לא משנה אם אתם רווקים ואדונים (או גברות) לעצמכם, אם אתם חיים בזוגיות ללא ילדים או שיש לכם משפחה גדולה – כנראה שגם אתם כמו ישראלים אחרים רבים זקוקים לחופשה שוברת שגרה אחת לכמה זמן וזה בהחלט משהו שבסדר גמור לשאוף אליו ואפילו כדאי להקפיד עליו בשביל להטעין מצברים ולחזור לשגרה בצורה טובה יותר. זה בהחלט נחמד לטייל בחו"ל כשמתאפשר, אבל זה לא משהו שקורה תמיד ולמען האמת זה גם כיף מאד ולמדינה הקטנה והיפה שלנו יש בהחלט מה להציע במובן הזה. יחד עם זאת, חופשה בארץ זה גם משהו שעשוי להיות לא זול בהרבה מקרים וזה משהו שעשוי לפעמים להרתיע ואולי אפילו למנוע מאיתנו ללכת על זה, זאת למרות שאנחנו כל כך צריכים ורוצים את זה. למרבה המזל, אם מחפשים בסבלנות ומכירים את הטריקים הקטנים שמאפשרים זאת, אפשר בהחלט למצוא חופשות שוות במחירים נוחים ומשתלמים במיוחד. כך תעשו זאת.

חפשו דילים למלונות בישראל

מרביתנו סוגרים חופשות למלונות ומקומות לינה דרך אתרים מתווכים ולא מקפידים לבדוק מה מציעים האתרים של המלונות עצמם וזה בהחלט חבל, מפני שבאתרים הללו אפשר הרבה פעמים למצוא את דילים הכי שווים והמחירים הכי אטרקטיביים. כך למשל, באתר ישרוטל תוכלו למצוא הרבה מאד דילים שווים בחלוקה נוחה למדי לפי קטגוריות. תוכלו לחפש בדילים האחרונים למהירי החלטה אם אתם ספונטניים ומוכנים לצאת בקרוב לחופשה, לחפש הטבות בעמוד מבצעים וחבילות או לחפש חבילות הכל כלול באופן ספציפי. באופן חד משמעי מומלץ לבדוק את האפשרויות והמבצעים באתר לפני שסוגרים. הנה עוד כמה רעיונות למקומות בהם כדאי לבצע חיפוש:

  • אתר מלון 365: אתר מצוין בו תוכלו לראות דילים שמתעדכנים על בסיס קבוע. כמו כן האתר מאפשר מספר אפשרויות תשלום נוחות במיוחד וניתן לחלק ולפרוס את התשלום לנוחיותכם.
  • אתר בליק: עוד אתר שמציע כמה וכמה דילים, גם של הרגע האחרון וגם דילים שכוללים חלקים שונים של החופשה. מתאים לזוגות ולמשפחות.
  • אתר גרופון: גם באתר באתר גרופון הרבה פעמים יש דילים משתלמים ובהחלט שווה להציץ גם שם.

שימו לב שעל אף שמדובר באתרים מצוינים וכאלו שבהחלט כדאי לבדוק, לפי החיפוש שלנו נראה כי המבצעים השווים ביותר נמצאים דווקא באתרים של המלונות כמו באתר ישרוטל או רשתות אחרות.

יוצאים לחופשה בארץ: איך תמצאו דילים ומבצעים משתלמים במיוחד?

הזמינו חופשה מראש

אתם כנראה יודעים היטב, שאם אנחנו נמצאים עכשיו לצורך הדוגמה בחודש יולי, ואתם שואפים לצאת לחופשה מכל סוג שהוא בארץ בחודש אוגוסט, כנראה זה יעלה לכם לא מעט כסף. לעומת זאת, אם תזמינו את החופשה לאוגוסט הבא ולא לשנה הנוכחית, תוכלו בהחלט למצוא מחירים נוחים ומשתלמים הרבה יותר. זה אולי לא ספונטני במיוחד, אבל אם אתם רוצים מחירים שווים זאת דרך טובה להשיג אותם. מה עושים אם רוצים לצאת לחופשה בקרוב? חפשו מבצעים של הרגע האחרון. יש עוד דרכים לחסוך כסף בחופשת הקיץ, וכדאי להכיר אותם.

מבצעים של הרגע האחרון

זאת האפשרות השנייה שמתאימה אם אתם ספונטניים ומוכנים לצאת לחופשה מהירה ולא ממש מתעכבים על התנאים. באופן הזה אפשר למצוא בקלות חופשות שוות ומהנות במחירים ממש נוחים וזה משהו שתמיד שווה לבדוק.

לסיכום – נכון שחופשה בארץ יכולה להיות לפעמים לא זולה, אבל אם עושים זאת נכון ובסבלנות אפשר בהחלט למצוא דילים שווים במחירים הוגנים.

חפשו באתר ישרוטל ובאתרי התיירות, קבעו את החופשה מבעוד מועד או חפשו דילים של הרגע האחרון ותוכלו גם אתם לנפוש ולבלות במחירים נוחים.