כל הביטוחים תחת קורת גג אחת: חברת ביטוח בטאץ'

האפשרות לקנות את כל סוגי הביטוחים, מול אותה חברה ואפילו בלי לצאת מהבית היא ללא ספק חדשות מעולות גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים. אז איך עושים את זה נכון וכיצד זה עובד? הנה כל הפרטים.

המודל המהפכני של אתר ביטוח בטאץ' מבוסס על  "סוכן אובייקטיבי". המודל עצמו אמנם אינו חדש כי היא מיושם בארצות הברית כבר שנים רבות, אך רק לאחרונה הוא הגיע לישראל. בזכות המודל הזה, ניתן כיום לרכוש את כל סוגי הביטוחים, בהתאמה אישית, מול אותה חברה ואפילו בלי לצאת מהבית.

הכול מתחיל באונליין

הדרך להציע את הביטוחים השונים באופן אובייקטיבי ובלי מחויבות לחברת ביטוח ספציפית עוברת באתר אינטרנט מתקדם ומשוכלל. האתר משמש כפלטפורמה שלמה, שבה ניתן לעבור תהליך להתאמה אישית של הביטוח עבור הצרכים של קהל היעד והלקוחות. מלבד התאמה אישית בתהליך מהיר וזריז, האתר מפרט גם את הפעולות שאותן ניתן לבצע עצמאית לאחר רכישת הפוליסה על מנת לקבל שירות.

מה היתרון של חברת ביטוח היברידית?

הפעילות המתוארת היא למעשה של חברת ביטוח היברידית. מצד אחד, רוב הפעילות של הלקוחות מול החברה היא באמצעות אתר האינטרנט והמשמעות היא חיסכון בהוצאות. כאשר חברת ביטוח מתפעלת את המערך שלה בלי המון משרדים וכוח אדם מיותר, זה אומר דמי ניהול נמוכים של הפוליסות ופרמיה נמוכה גם מבחינת הלקוחות.

מצד שני, תהליך החיתום מתבצע על ידי חתמים מקצועיים שעוברים הסמכה והכשרה. כל הפעילות של חברת הביטוח גם מפוקחת על ידי רשות שוק ההון של משרד האוצר, מה גם שמדובר על חברה שהוקמה כבר לפני כמה עשרות וכיום יש לה מעל 90 אלף לקוחות בפריסה ארצית רחבה.

איזה ביטוחים אפשר להשיג דרך האתר?

החידוש המשמעותי הוא שניתן להשיג דרך אתר האינטרנט של החברה את כל פוליסות הביטוח החשובות. מלבד פוליסות אלמנטריות כגון ביטוח בריאות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא או ביטוח רכב, ניתן להתייעץ עם נציגי החברה או לעבור עצמאית את התהליך המלא לרכישת ביטוח נסיעות, ביטוח לעסק ואפילו ביטוח לחיות מחמד.

ריכוז הביטוחים השונים תחת קורת גג אחת מקל על לקוחות פרטיים ועסקיים, גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך. בטווח הקצר, המשמעות היא למשל שלא צריך לעמוד בפקקים ולהמתין בתור כדי לקבל שירות. בטווח הארוך, קל יותר לעקוב אחר חיובי הביטוח ובמידת הצורך לבצע התאמות כאלה ואחרות בכיסויים שמופיעים בתוך הפוליסה.

הדור הבא של הביטוח

אין ספק שהאינטרנט מאפשר לרכז את כל הביטוחים תחת קורת גג אחת, באופן שלא היה רלוונטי עד לפני כמה שנים. זהו חידוש מרענן של האינטרנט והוא צפוי להשפיע על כל סוגי הלקוחות. בגלל שהביטוח הוא חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו ובגלל שבשביל לקחת משכנתא למשל אנחנו ממילא חייבים לרכוש אותו, צריך לדעת איך  לעשות את זה.

איך בוחרים את הביטוח המתאים?

הקושי היחיד עלול לבוא לידי ביטוי ביכולת לעבור את התהליך של רכישת ביטוח בהתאמה אישית. כאן הפתרון הוא להיצמד לתהליך שיש באתר, על מנת להגדיל את הסיכוי להתאמה אישית ומדויקת. בגלל ניסיון של שנים רבות ובעיקר היכרות עם הצרכים של קהל היעד והלקוחות, גם מי שלא בקיאים במונחים מעולמות הביטוח מצליחים למצוא את עצמם.

התוצאה היא מגוון פוליסות ביטוח בהתאמה אישית ובעיקר דמי ניהול נמוכים. למרות הפרמיה האטרקטיבית והמשתלמת, הכיסוי נותר מלא והשירות האישי ברמה גבוהה.