הגריינדר הראשון: מה היה תפקידו המקורי של הגריינדר

המילה 'גריינדר' יכולה לקחת אותנו על כנפי הדמיון, וללא מעט כיוונים. רבים שישמעו את המילה יחשבו על מכשיר קטן ויעיל שנועד לטחון בצורה טובה פרחי קנאביס, ולאחר מכן לאפשר תפרחת קצוצה היטב של עלים, אותם מגלגלים בתוך נייר גלגול ומעשנים. את התפרחת נוהגים לערבב עם טבק כדי לאפשר שריפה טובה יותר של הג'וינט, בעוד שישנם כאלה שיעדיפו לקצוץ רק את תפרחת הקנביס, למען עישון נקי יותר.

המילה 'גריינדר' יכולה להתפרש גם כאפליקציה, בעוד שאכן מדובר בשם של אפליקציה לסמארטפון שמאפשרת הכרויות עבור חברי הקהילה הגאה. אבל הגריינדר הראשון, בכלל לא היה קשור להיכרויות, אלא לדרך בה ניתן לקצוץ תבלינים, בעוד שעם הזמן התפתחו המכשירים למגוון גריינדרים יצירתיים שמאפשרים קיצוץ תבלינים וצמחים, בדרכים שונות.

אז מה צריך לדעת על קוצץ התבלינים?

למרות שכיום שימושים של הקוצץ הם בדרך כלל עבור פרחי קנאביס או צמחי מרפא, עדיין קיימים קוצצי תבלינים המאפשרים שימוש קל וקיצוץ צמחים ותבלינים מדויק וקל. כאשר אתם בוחרים את המכשיר – שימו לב כי הוא מצופה חומר איכותי ועמיד בשם אנודייז, וכי הוא עשוי אלומיניום לשמירה על חדות והגנה על המכשיר מפני לחות, קורוזיה ועובש.

וודאו כי אתם בוחרים מכשיר בגודל הדרוש וכזה שמכיל שיניים חדות שלא נשחקות גם לאחר מספר רב של שימושים. חשוב לבחור גריינדר עמיד נגד מים, אשר ניתן לנקות במדיח. זאת כדי שלא יצטברו שמנים או לכלוכים במכשיר.

גריינדר מודרני

קוצץ התבלינים שעשה הסבת מקצוע

כפי שהזכרנו, כיום אפשר לקצוץ גם מוצרי טבק וגם פרחי קנאביס באמצעות המכשיר, בעת שחשוב לבחור מוצר איכותי אשר מתאים לצרכים שלכם. רשתות השיווק שמוכרות מוצרי עישון (כמו גם חנויות אינטרנט לאספקת מוצרי עישון) יספקו מגוון רחב של מוצרים, החל מכאלה שנודעו לשימוש ידני, עד לגריינדר חשמלי. את המוצר ניתן לבחור בגדלים שונים, בזמן שניתן לבחור כזה שקוף או גריינדר אטום עשוי אלומיניום.

את המוצר אפשר למצוא גם במגוון צבעים יוקרתיים כמו כסף, שחור, זהב או שקוף. מלבד זאת אפשר למצוא מכשיר טחינה פשוט באתרי אינטרנט של חנויות למוצרי עישון.

שימוש נכון ואפקטיבי במכשיר

כדי להשתמש במכשיר יש להכניס את התבלינים או את הצמחים כאשר הם יבשים. חשוב להימנע מהכנסת צמחים לחים שעלולים לשרוף את המנוע של מכשיר הקיסוס (גריינדר ידוע גם כ"מקססה").

אכסנו את מוצרי העישון (קנאביס או טבק) בשקית מונעת לחות (אפשר לבצע את אותה הפעולה עבור צמחי מרפא) זאת למשך 3 ימים לפני השימוש. בכך תהנו מצמחים או טבק וגם תבלינים עם המרקם הדרוש. בהצלחה!