מחנה קיץ בישראל: עם עמותת מסע ישראלי, החוויה הולכת להיות שונה ממה שחשבתם – ולטובה

אם הדבר הראשון שעולה לכם לראש כאשר אתם חושבים על מחנה קיץ בישראל כולל רק שהייה בחיק הטבע, יש לכם טעות. בשנים האחרונות מתפתחת מגמה מסקרנת ומרגשת במיוחד ואתה מובילה עמותה מיוחדת שפועלת למען חיבור של בני נוער כמו גם חיילים בצבא למורשת של מדינת ישראל, וזאת על ידי יציאה למסע ישראלי המתבצע מדן ועד אילת. עמותת מסע ישראלי היא עמותה בעלת השפעה אדירה על עתיד החברה הישראלית, וזאת בשל חוויה מיוחדת במינה הכוללת חיבור בין בני נוער וחיילים לארץ, וזאת על ידי יציאה למסע בחופשת הקיץ ומלווה על ידי מתנדבים הפועלים לטובת הגשמת המטרה לשמה הוקמה העמותה. מהי החוויה המצפה לכם במסגרת מחנה קיץ עם עמותת מסע ישראלי? להלן כל הפרטים.

עמותת מסע ישראלי – חיבור שורשי וערכי לעצמכם ולמדינת ישראל

הייחודיות של מחנה הקיץ של עמותת מסע ישראלי נובע בעקבות היכולת שלכם כבני נוער או כחיילים בצבא להוביל לחקר עצמי אשר מגיע לידי ביטוי בהשתתפות במעגלי שייח המתקיימים החל משעות הבוקר ומסתיימים כאשר כל המשתתפים לוקחים חלק, רגע לפני השינה המתבצעת בתנאי שטח. אפשר לקרוא כאן את כל הפרטים ואף להירשם לקראת מחנה הקיץ המתקרב, כל זאת מתוך מטרה לקחת חלק בפעילות שבה כבר לקחו חלק מעל ל-300,000 משתתפים מכל רחבי הארץ.

 

 

למי מסע ישראלי עשוי להתאים?

מסע ישראלי מיועד בעבור בוגרי כיתות ז', ח'  וט' והוא מתקיים בשני מחזורים בזמן חודש יולי. המחנה מתמקד בגיבוש הזהות האישית של כל אחד מהמשתתפים וכן משלב טיולים המתבצעים בכל רחבי הארץ, מפגשים מרתקים עם דמויות ציבוריות לצד התנסות במגוון של פעילויות חברתיות המתבצעות למען הקהילה. אם אתם מחפשים דרך להעביר את חופשת הקיץ הקרובה שלכם, אין ספק כי הרשמה למחנה הקיץ של העמותה מהווה הזדמנות מצוינת ליצור זיכרונות בלתי נשכחים שילוו אתכם למשך שנים ארוכות, כפי שניתן להתרשם גם מהתגובות האוהדות של המשתתפים שהפכו בהמשך גם למדריכים, בעקבות הרצון להמשיך את החזון של המייסדים הפועלים בהתנדבות מלאה לטובת יצירה של מערך מגבש שמספק גם חיבור משמעותי לשורשים. מי שעומד בראש העמותה הוא האלוף לשעבר אליעזר שקדי אשר שימש בעברו כמפקד חייל האוויר, ולצידו אורי כהן. אורי כהן זכה להדליק את המשואות ביום העצמאות ה-74 למדינת ישראל, בעקבות התרומה האדירה של העמותה להווי הישראלי לצד סיוע למגוון רחב של קהלים להתחבר האחד עם השני, ובהתאם לכך להוביל ללכידות חברתית.

יצירת משמעות בזמן חופשת הקיץ

חופשת הקיץ מתקרבת וכעת זה בדיוק הזמן להתחיל ולחשוב כיצד תוכלו לנצל אותו על הצד הטוב ביותר. באמצעות הצטרפות למסע הזה תוכלו לקחת חלק בחוויה בלתי נשכחת שלא רק תאפשר לכם ליצור קשרים עם אנשים חדשי אלא גם להוביל לחיבור לעצמכם ולערכים שלכם, וזאת על ידי ניצול של החוויה של מחנה הקיץ לטובת עשיית טוב. עם אלפי משתתפים לאורך השנים וכן מערך שפועל לטובת הגשמה עצמית וחיבור לציונות, ניתן בהחלט לומר כי מדובר בהזדמנות מעולה לקחת חלק בפעילות ערכית, שורשית ובעלת השפעות גם לטווח הרחוק.

לסיכום

אם אתם מחפשים מה לעשות בחופשת הקיץ, עכשיו זה הזמן להיכנס לאתר של עמותת מסע ישראלי, להשאיר פרטים ונציג ישוב אליכם לטובת קבלת מידע נוסף, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של חופשת קיץ בלתי נשכחת הנערכת ביחד עם בני נוער, חיילים ומדריכים מנוסים המלווים אתכם לכל אורך השהות – וגם לאחר מכן.