שינובר גרופ למען עסקי מכירות: כך שירותי החברה יסייעו לכם להתייעל

מוכרים את המוצרים שלכם במסגרת אתר אינטרנט, ומעוניינים להתרחב ולהתחיל למכור אותו בתפוצה רחבה יותר? חשוב שתכירו את שינובר גרופ! החברה המובילה בתחום הקול סנטר, שתקים עבורכם מוקד מקצועי, עם עובדים איכותיים ומוצרים טכנולוגיים חדשניים ומעולים. אז מהם מוקדי קול סנטר? וכיצד שינובר גרופ יכולה לסייע לעסק שלכם להתייעל? הינה כל מה שחשוב לדעת.

מוקדים טלפונים – כל מה שחשוב שתדעו

מוקדים טלפוניים קיימים כבר עשרות שנים ומהווים חוליה מקשרת בין הלקוח לחברה. עם זאת, בשנים האחרונות חל שינוי באופן תפעול המוקדים הטלפוניים וזאת בשל ההתקדמות הטכנולוגית. אם בעבר נציגי השירות היו צריכים להוציא שיחות בעצמם, אז היום החייגן עושה את העבודה עבורם. בנוסף, מוקדים טלפונים מציעים שירותים דיגיטליים נוספים, כמו למשל שירות בצ'אט, בדוא"ל ואפילו במדיות החברתיות.

 

 

אילו שיחות ניתן לטפל במוקד טלפוני?

מהותם של המוקדים הטלפוניים זה הענקת שירות ללקוחות – זה יכול להיות שירות של מכירה, שירות לקוחות או תמיכה טכנית. שינובר גרופ היא חברה ותיקה, אשר מקימה מוקדים ומעסיקה נציגים מקצועיים שימכרו ללקוחות, או יעניקו שירות כזה או אחר. שינובר גרופ מיומנת בהקמת מוקדים מא' עד תו'.

מהם היתרונות של מוקדים טלפוניים?

  • חווית לקוח – חווית לקוח היא סך כל האינטראקציות של הלקוח עם חברה או מותג. המטרה של חווית הלקוח היא ליצור קשר רגשי עם הלקוחות ולגרום להם להרגיש שהם חלק מהמסע של המותג או החברה שלכם. מוקדים טלפוניים חיוניים לחברות – מפני שהם מספקים ללקוחות החברה את השירות הדרוש להם. וזה בדיוק מה שקבוצת שינובר גרופ עושה, היא מייעלת באופן משמעותי את החברות שעובדות איתה, והופכת אותן לרווחיות יותר.
  • נציגים מיומנים – בדרך כלל במוקדים טלפונים מועסקים נציגים מקצועיים שעברו הכשרה, כך גם בשינובר גרופ. החברה מכשירה נציגים והופכת אותם לתותחי מכירות ושירות. אותם נציגים יודעים להתמודד עם אתגרים, ועדיין להישאר עם חיוך.
  • שימור לקוחות – בעזרת המוקדים הטלפונים, ניתן לשמר את הלקוחות בצורה טובה. מפני שתמיד יש מישהו שיענה להם, ויהיה שם בשבילכם במקרה של תקלה.
  • טיפול במספר גדול של לקוחות – מוקדי שירות מעסיקים מספר די גדול של נציגים בדרך כלל, לכן הם יכולים לטפל בפניות רבות של לקוחות בו זמנית.
  • ניהול לידים – מוקדים טלפוניים הם המקום המושלם ליישם אסטרטגיית ניהול לידים. ניתן להשתמש בהם כדי לייצר לידים חדשים ובכך להגדיל את המכירות – שינובר גרופ מיומנת בנושא, ויכולה לסייע לכם להגדיל את הלידים תוך ניצול הלידים הקיימים. מוקדים טלפוניים הם חלק חשוב מאסטרטגיה שיווקית. הם מספקים פלטפורמה לעסק שלכם להגיע ללקוחות פוטנציאליים ולבנות איתם קשרים. מוקדי מכירות יכולים לייצר לידים משיחות יוצאת, ויכולים להשתמש גם במערכות טכנולוגיות כדי לאתר לידים חדשים.

ישנם יתרונות רבים נוספים בשימוש במוקדים טלפוניים, לרבות חיסכון בעלויות בהוצאות העבודה, ללא העסקת אנשי צוות, תקורה נמוכה יותר, וללא צורך במשרדים פיזיים.

לסיכום

מוקדים טלפוניים הוא גם דרך מצוינת עבור העסק שלכם ללמוד על קהל היעד שלכם ולהבין את הצרכים שלו. זו גם הזדמנות עבורכם לנהל שיחה כנה עם הלקוחות ולהבין כיצד הם התרשמו מהמוצרים שלכם. אז דעו שמוקד שירות ומכירה יכול להקפיץ באופן משמעותי את המכירות בעסק שלכם – בשביל להקים אותו פנו לשינובר גרופ, המומחית בהקמת מוקדים לה ניסיון רב. שינובר גרופ לא מסתפקת רק בהקמת המוקד – היא גם תגייס עבורכם את העובדים המתאימים ותכשיר אותם, תאבזר את המוקד במכשור טכנולוגי מתקדם, תתפעל את המוקד, ותעניק לכם ליווי לאורך כל הדרך!