טיפים לשיפור חיי המין והחשק המיני

אם תנסו להיזכר בתחילת מערכת היחסים שלכם, בוודאי תיזכרו בתשוקה הבוערת וביחסי המין שהיו חלק מהותי מאוד מבניית המערכת הזוגית. אולם, כפי שכל זוג חווה, שחיקה בחיי המין והחשק המיני מתרחשת על רקע לא מעט גורמים – החל ממערכת יחסים ארוכה ועד חיי משפחה, עבודה ומכשולים שכל זוג נאלץ לעבור. אולם, אין מדובר בסוף פסוק ואם אתם חווים חשק מיני נמוך ובהתאם לכך גם ירידה בתדירות חיי המין, זה הזמן לקרוא את הטיפים אותם נציג לכם כעת לטובת יצירת שינוי – גם אם נדמה לכם שמאוחר מדי:

הלבשה תחתונה

הלבשה תחתונה מהווה חלק בלתי משמעותי מהיכולת לפלפל את מערכת היחסים, בייחוד בחדר המיטות. במקום להיכנס למיטה עם פיג'מה מרופטת, ניתן ואף רצוי לבצע דרך אתר Hermosa רכישה של פריטי הלבשה תחתונה סקסיים כמו למשל בייבי דול, סט המורכב מחזייה, תחתון ובירית וכן מחוך. היכולת לבצע את הרכישה אונליין מהווה הזדמנות מצוינת לעורר מחדש את הליבידו אצל שני הצדדים, כל זאת באמצעות הלבשה תחתונה מחמיאה אבל גם כזו שמספקת את הפלפול הנכון בעבור חדר המיטות.

גיוון

לא מעט זוגות חווים שחיקה בחשק המיני ובחיי המין בעקבות השגרה. אל תחכו לימים מיוחדים, נסו כמה שיותר לגוון את חיי המין שלכם, ואל תיקחו אותם כמובן מאליהם. אם ישנם ילדים בבית (אשר כידוע משפיעים מאוד על החשק המיני בעקבות עייפות והנוכחות שלהם) רצוי לקבוע בייביסטר עם בני המשפחה או בייביסיטר לטובת יציאה לבילוי זוגי מחוץ לבית או אפילו בצימר או בבית מלון. דווקא זמן האיכות הזה בשילוב של גיוון התנוחות ויצירת נתיב תקשורת פתוח בין שניכם לטובת הבנה של הצרכים המיניים יכול מאוד לסייע לכם לטובת שדרוג הזוגיות ובוודאי חיי המין שלכם, בעקבות יצירת מצב של "שובר שגרה" בעקבות יצירת גיוון וזמן איכות אישי.

תקשורת

כפי שציינו, תקשורת היא חלק בלתי נפרד מהיכולת שלכם כבני זוג לספק האחד את השנייה. חשוב מאוד ליצור נתיב שיחה פתוח ולדבר על הנושאים שמטרידים אתכם במערכת היחסים המינית: מהן הפנטזיות שלכם? מה תרצו לשפר? מה עושה לכם טוב? ככל שתהיו ממוקדים יותר ושקופים יותר מבחינת היכולת לנהל שיחה כך תוכלו להבחין בשינוי משמעותי מתוך הרצון הטוב של שניכם לבחון ולאתר את האפשרויות והתנוחות שעושים לכם הכי טוב.

צעצועי מין

אם בעבר שימוש בצעצועים נחשב בגדר טאבו, כיום ניתן בהחלט לומר כי בזכות צעצועים ניתן להכניס מימד נוסף לחדר המיטות, וזאת באמצעות צעצועים שונים שמיועדים גם לנשים אבל גם לשני בני הזוג. למרות שבהתחלה ישנה רתיעה מפני שימוש בצעצועי מין, הם בהחלט יכולים לסייע לשני בני הזוג לענג אחד את השנייה כמו גם ליצור שינוי ממשי בחשק המיני, בזכות צעצועים אותם ניתן לרכוש אונליין ובאופן דיסקרטי לחלוטין.

טיפים לשיפור חיי המין והחשק המיני

שינוי זמן ומקום

מרכיב ההפתעה הוא חשוב מאוד בתהליך של הגברת החשק המיני. במקום לקיים יחסי מין במיטה, חשבו על מקום אחר בבית שיכול לגרום לכם ליצור חוויה אחרת ומסקרנת יותר, כמו למשל בחדר הכביסה או בסלון. בנוסף, במקום לקיים יחסי מין בלילה פנו לעצמכם בזמן הצהריים או אפילו לפני היציאה לעבודה לטובת קיום יחסי מין, ובהתאם לכך להגביר את החשק המיני בעקבות אלמנט ההפתעה.

חזרה לבסיס

לעיתים השחיקה באינטימיות נוצרת בעקבות שכחה של הגורמים שגרמו לכם להתאהב מלכתחילה. במקום לקיים יחסי מין באופן אוטומטי, חזרו לבסיס הזוגי שלכם – חבקו אחד את השנייה ארוכות, נשקו אחד את השנייה והציתו את הלהבה הזוגית שלכם כפי שהייתה כאשר רק התחלתם לצאת. כאשר חוזרים לבסיס ניתן לבנות מחדש את התשתית של האינטימיות, והגברת התשוקה.

לסיכום, שחיקה במערכת היחסים ובהתאם לכך אובדן האינטימיות הוא חלק בלתי נפרד ממערכת יחסים ארוכת טווח. עם זאת, ניתן ואף רצוי לבצע שינויים קטנים שיכולים לחולל שינוי עצום ואף לגרום להתאהבות מחודשת, מצד שני הצדדים.