מדפסות סמסונג: כל הסיבות לבחור במותג הקוריאני המצליח בעולם

חברת סמסונג היא בין השמות הבולטים ביותר בתחום מוצרי האלקטרוניקה, מזה שנים. זו היא חברת ענק בינלאומית, דרום קוראנית במקור, אשר מייצרת צגי מחשב, דיסקים קשיחים, טלפונים סלולאריים, מוליכים למחצה, מצלמות, מכשירי טלוויזיה ועוד.

גם במדפסות

כשאומרים אלקטרוניקה, אומרים כיום גם ובמידה רבה אלקטרוניקה לעסקים. ואכן, תחום נוסף שבו חברת סמסונג  ידועה הוא תחום המדפסות, אשר מתבטא בעסקים במיוחד במדפסות בטכנולוגיית לייזר. מדפסות סמסונג אלה, ניתן להשיג בארץ במקומות רבים וכך גם טונר למדפסת סמסונג, אשר זמין בין השאר להזמנה קלה ונוחה דרך האינטרנט. אגב, בהקשר זה חשוב לציין שהטונר הוא הוצאה שוטפת על מדפסות כידוע, אך מדובר במחירים משתלמים למדי, ביחס לתועלת שמתקבלת מהם. כך במיוחד, לגבי רכישת הטונרים התואמים (שאינם מיוצרים על ידי סמסונג עצמה, אך תואמים מבחינה טכנית למדפסות שלה).

מבחר

עסקים ימצאו בדגמי מדפסות סמסונג מבחר, שכולל מדפסות שחור לבן, מדפסות צבעוניות, מדפסות משולבות (All in one. מדפסות שכוללות גם סורק, מכונת צילום ופקס) בשחור לבן ומשולבות צבעוניות. בכך, החברה מציעה בעצם את הסוגים העיקריים שדרושים לעסקים מכל גודל, מעסק קטן במיוחד ועד מחלקות גדולות בארגוני ענק.

אמינות

יש כמה סיבות לכך, שמדפסות אלה אמינות במיוחד עבור עסקים. ראשית, עצם העובדה שסמסונג התמקדה מאז ומתמיד בעסקים, פירושה רמת תכנון וייצור של מדפסות, שהיא מראש גבוהה מהרגיל. שנית, היותה חברת אלקטרוניקה ענקית, רבת מוצרים וניסיון, באה לידי ביטוי ביכולות טכניות שמתבטאות במוצרים ובתהליכי הייצור ולא רק.

מחירים ומומחיות בלייזר

מבין מדפסות סמסונג, בולטות במיוחד המדפסות בטכנולוגיית הלייזר. זו היא טכנולוגיית ההדפסה ה"קלאסית" עבור עסקים, ניתן לומר. הסיבה לכך, היא מחיר נוח במיוחד עבור הדפסה בהיקפים גדולים, עם אופי ההדפסות שחשוב במיוחד לעסקים.

מדפסות סמסונג: כל הסיבות לבחור במותג הקוריאני המצליח בעולם

שם טוב

לא פחות חשוב, לעסקים יש ניסיון רב שנים עם מותג זה והוא מוכר וידוע. באופן טבעי, ניסיון כזה חשוב מאוד, מאחר שמדובר בציוד שמשמש עסקים לפעילות יום יומית חשובה, לעתים רבה למדי. חשוב לדעת לכן, שמדפסות שרוכשים לעסק תהיינה "סוס עבודה" אמין, חזק מספיק, טוב בהיבטים הטכניים שחשובים לעסקים וכן הלאה. מדפסות סמסונג עונות על דרישות אלה.

גם לצרכן הפרטי

מדפסות חזקות במיוחד או מדפסות לייזר, הן לא בהכרח עבור עסקים בלבד. ניתן לרכוש אותן וליהנות מיתרונותיהן, גם בשימוש ביתי. טכנולוגיית מדפסות הלייזר בולטת במיוחד, בכל הנוגע להדפסות בשחור לבן בכמויות גדולות. לא כל אדם פרטי זקוק להדפסות בכמויות גדולות, אבל לטווח הארוך הדפסות כאלה עשויות להיות רלבנטיות במצטבר. כמו כן, ישנו ההיבט של SOHO – Small Office Home Office – אנשים שעובדים מהבית ויש להם למעשה משרד קטן בפועל. אז השימוש הוא ביתי ניתן לומר, אך בהחלט בעל אופי עסקי. במצב כזה, המדפסת תשמש מדי פעם גם לשימושים פרטיים של כל בני המשפחה וגם בכך מדפסת לייזר תוכל להשתלב. נזכיר בהקשר זה, כי יש מדפסות סמסונג שהן צבעוניות.

לסיכום

כפי שניתן להבין מרשימת יתרונות זו, מדפסות סמסונג היו ונשארו בחירה מצוינת עבור עסקים. לכן, כדאי תמיד לקחת גם אותן בחשבון, כאשר נערכים לרכישת מדפסת חדשה לעסק.