איך תוכלו לחדש ולרענן את עיצוב הבית?

אם בעבר נדרשנו להוציא סכומי כסף לא מועטים בעבור עיצוב הבית, כיום ניתן לבצע את התהליך באופן חסכוני ותוך שימת דגש על חידוש ורענון. כיצד תוכלו גם אתם לעשות זאת? על כך – במדריך המקוצר הבא.

חידוש ורענון הבית: כך תעשו זאת מבלי לקרוע את הכיס

בשנים האחרונות לא ניתן להתעלם מטרנד עיצוב הבית אשר הפך לחלומם של לא מעט ישראלים. למעשה, רבים מבינים כי הדגש מבחינת עיצוב נועד לא רק בכדי לספק מרחב נעים לשהייה, אלא גם מקום פרקטי בו נוכל להתנהל בנוחות ובאופן מאורגן ומסודר. אולם, לא ניתן להתעלם מתג המחיר הנלווה לכך. אם בעבר נדרש להוציא אלפי ולעיתים עשרות אלפי שקלים, היום כל אחד יכול לעשות זאת ומבלי לקרוע את הכיס. איך? ובכן, באמצעות חברה מקצועית המתמחה בתחום הריהוט כמו חברת רהיטי דמיר ניתן לבצע רכישה של ריהוט לבית, במחיר מוזל ועם מקסימום של תוצאה. מדובר באפשרות נהדרת לרענן את הבית, ובהתאם לכך לקבל מקומות אחסון נהדרים אך גם מעוצבים אשר משדרגים ומרעננים את קונספט העיצוב שלכם. נוסף לכך, ניתן לנקוט בגישה חדשה – מחזור ריהוט. מושג חדש, אותו מומלץ להכיר.

מחזור ריהוט – באופן קל ופשוט

הרהיטים שיש לנו בבית לא פעם מאבדים את הצבע והמרקם, בשל בלאי ומרכיב הזמן. אולם, במקום לרכוש ריהוט חדש ניתן בהחלט להשתמש בקיים, וזאת באמצעות שדרוג המתבצע באמצעות אנשי מקצוע. כך לדוגמא, את הספה בבית ניתן לשלוח לריפוד מחדש ובכך להפיח בה חיים חדשים באמצעות ריפוד מחדש וכן החלפה של כריות. מדובר בטרנד אשר הולך ותופס תאוצה, בשל החיסכון הכספי וגם שמירה על הסביבה. מדובר בעלויות של מאות שקלים בלבד בעבור החלפה של ריפוד, ועל כן מדובר ברהיט אשר יכול ללוות אתכם גם בבית החדש – מבלי שניתן להבחין כי מדובר בפריט ישן. בכדי להשלים את האפקט, מומלץ לבצע רכישה של פריטי נוי כמו כריות מעוצבות כמו גם שטיח, לצורך השלמת העיצוב.

טפטים ותאורה מעוצבת: דרך נהדרת לחידוש הבית

חלק בלתי נפרד  מתהליך העיצוב נוגע לצבע. במקום להשאיר את הקירות בצבע לבן או קרם, בחרו בקיר מרכזי ועליו הדביקו טפט. מדובר בטכניקה נהדרת לשדרוג הבית, כאשר ניתן ברשת לבצע רכישה של טפט במגוון צבעים, סגנונות ועיצובים. נוסף לכך, הקפידו לבצע רכישה של תאורה נכונה ומעוצבת הכוללת גופי תאורה נכונים לכל חדר כמו גם נרות. נרות מכניסים המון אווירה לבית, כמו גם ריח נעים ומרגיע. באמצעות חנויות מקצועיות ניתן לבצע רכישה של נרות בגדלים שונים, כולל נרות ענק המחזיקים זמן למשך זמן רב. בכך, תוכלו להשלים את תהליך העיצוב באופן קל, פשוט, נגיש ובעיקר – מרשים בצורה בלתי רגילה.