שוק ההון, יזמות עסקית או בכלל נדל"ן? המומחים של פסגות ילמדו אתכם כל מה שצריך לדעת

מכללת פסגות

שוק ההון, יזמות עסקית או בכלל נדל"ן? ובכן, זה לא משנה מה בדיוק מעניין אתכם, אם אתם רוצים לעשות מזה קריירה ואם אתם רוצים להצליח במגרש של הגדולים, אתם חייבים ללמוד את התחום אך ורק מהטובים ביותר. כיום ניתן למצוא בשוק עשרות קורסים, בתי ספר מסוגים שונים ושלל אפשרויות אחרות, אך נדמה כי מעל שבעים אחוז מהאופציות הן לא אופציות מומלצות בכלל, כאלו שבמקרה הטוב יאפשרו לכם לצאת עם ידע בסיסי ובמקרים פחות טובים מדובר על בזבוז כסף שלם. אז מה עושים? חשוב מאד להכיר את בתי הספר המקצועיים והמובילים בישראל ללימוד התחומים הללו ואין ספק שמכללת פסגות זה מוסד מהסוג הזה. אז אם אתם אכן בכיוון של לימודים בתחום, זה הזמן להכיר את מה שיש למקום הנפלא הזה להציע.

על הרגע להקמת מכללת פסגות

הסיפור של מכללת פסגות מתחיל משני חיילים משוחררים שהגיעו לאזרחות, ראו את ההיצע התעסוקתי והבינו שהם רוצים לעצמם יותר. במקביל לעבודות שלהם, הם החליטו להתחיל לסחור בשוק ההון וללמוד אותו בעצמם דרך האינטרנט ובעזרת מומחים שהסכימו להושיט יד לתהליך הלמידה. הם הבינו שעל כי מדובר בנושא מורכב, מסחר בשוק ההון זה משהו שכל אחד יכול ללמוד, אם רק מתמקדים בדברים החשובים באמת ויודעים להעניק את הידע המתאים. עם הזמן וההצלחה של בית הספר, הוא החל למשוך אליו מורים במקצועות אחרים וכך הוא התחיל להציע עוד מגוון מסלולי לימוד ותחומים כמו לימודי נדל"ן, שמאות מקרקעין ורכוש, לימודי ייעוץ משכנתאות ועוד. בואו נכיר על קצה המזלג את הקורסים המובילים.

על הקורסים השונים על קצה המזלג

כאמור, המכללה מציעה מגוון רחב של תחומי לימוד שונים וקורסים משתנים בכל אחד מהם:

קורסי שוק ההון:

החל מקורס מקיף שעובר על הדברים החשובים למתחילים, דרך קורס ניהול פיננסי, מסחר יומי, קורס אופציות מורחב והכשרות לאנליסטים פיננסיים.

קורסי לימודי נדל"ן:

מגוון תחומי לימוד בשביל כל מי שרוצה להשתלב בדרך כזו או אחרת בעולם הנדל"ן. השקעות ויזמות נדל"ן, השקעות בחו"ל, קורס תיווך ועוד.

שמאות מקרקעין ורכוש:

מדובר כיום במקצועות מאד מבוקשים, ומי שמתעניין בזה בהחלט יכול לבנות לעצמו קריירה יציבה בתחום. הקורסים מתחלקים לשמאות מקרקעין ולימודי שמאות רכוש וחקלאות.

ייעוץ משכנתאות:

עוד ענף רחב ומעניין בתחום של נדל"ן. רבים לקראת עסקה מעוניינים להנות מהייצוג של יועצים שעובדים צמוד עם הבנקים ויכולים לחסוך הרבה זמן ואנרגיה וכמובן להשיג עסקאות טובות.

קורס יזמות עסקית וחדשנות:

קורס כללי נפלא לכל מי שרוצה ללמוד איך להפוך חלום למציאות. נגיעות מכל התחומים השונים, החל מהשלבים של פיתוח רעיון ועד הקמה של מיזם הלכה למעשה.

קראו את ההמלצות

כמובן שחשוב מאד למצוא את הקורס שמתאים לכם ולדעת שאתם בבית הספר שנותן לכם את הידע המקצועי המתאים ביותר. אם אתם לא בטוחים אנו בהחלט ממליצים גם לכם להיכנס לאתר של מכללת פסגות ולהתרשם בעצמכם מהעדויות של הסטודנטים שכבר הצליחו להשתלב בשוק העבודה ולפרוץ בזכות הידע המצוין שקיבלו.

לסיכום

בשורה התחתונה, אם אתם רואים את עצמכם משתלבים בעולם העסקים או סוחרים בשוק ההון, אתם חייבים לקבל את הכלים המתאימים כדי להצליח. בעוד מקומות רבים לא מציעים אפשרויות טובות באמת, מכללת פסגות יכולה לקחת אתכם רחוק בהחלט!