הכירו את פרופסור דן פליס: מומחה בתחום אף אוזן גרון

פרופסור דן פליס הינו מומחה בינלאומי בחום אף אוזן גרון ואף מנהל את המרכז הבין תחומי לכירורגיה אונקולוגית במרכז הרפואי איכילוב. עם ניסיון של שנים רבות וליווי צמוד לכל אורך הדרך, שמו הולך לפניו כמומחה ורופא מהמעלה הראשונה.

פרופ' דן פליס: מומחה בעל שם עולמי בתחום אף אוזן גרון

פרופ' דן פליס נחשב לאחד הרופאים הבכירים בישראל בתחום של אף אוזן גרון, ולמומחה בעל שם עולמי אשר פרסם כ 180 מאמרים מחקריים פורצי דרך לצד כתיבה של חמישה ספרים. בנוסף, פרסם כ 50 פרקים בספרי לימוד רפואיים אודות ניתוח ראש, בסיס הגולגולות והצוואר. לאור ניסיונו ארוך השנים, מוזמן פרופ' פליס לנאום באירועים בין לאומיים וזאת בשל שיטות ניתוחיות אותן פיתח ברבות השנים מתוך מטרה להוביל לתפקוד מלא של מטופלים וכן שיפור באיכות החיים.  עקב כך, מחקרים אותם ערך נלמדים כאן בישראל כמו גם בארצות רבות ברחבי הגלובוס. תוכלו למצוא באתר של פרופסור דן פליס מידע נוסף בנוגע לפועלו כמו גם הקליניקה אותה הוא הקים בשנת 2006.

הכירו את פרופסור דן פליס: מומחה בתחום אף אוזן גרון

קריירה ענפה שהתחילה בבאר שבע והמשיכה למדינות רבות בעולם

מאז החל את הקריירה שלו בשנת 1983 כסטז'ר במרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע, הצליח פרופ' דן פליס להתקדם ולצבור ידע שהוביל בסופו של דבר להיותו מומחה בעל שם עולמי בתחום אף אוזן גרון. את ההתמחות שלו באא"ג ביצע כאמור במרכז הרפואי סורוקה אך המשיך את תת ההתמחות בניתוחי ראש צוואר באוניברסיטת טורונטו בקנדה. בשנת 1993 קיבל לראשונה תואר של חבר עמית במחלקת אא"ג באוני' ואף הפך לסוקר מטעם עשרה עיתונים בינלאומיים העוסקים בנושאים. בשנת 1994 המשיך פרופ' לס את התמחותו באונ' ברן בשוויץ, ובמקביל מונה למנהל היחידה לכירורגיה צוואר וראש במרכז הרפואי סורוקה. שנה לאחר מכן מונה לסגן מנהל המחלקה ובהמשך התקדם למשרה של פרופ' אורח בניו יורק וכן 20 מוסדות רפואיים המתמחים בראש צוואר ברחבי אירופה, אוסטרליה ואסיה. בשנת 2000  מונה פרופ' פליס כמנהל היחידה לניתוח בסיס הגולגולת במרכז הרפואי איכילוב בתל אביב, ובשנת 2004 קיבל את התואר פרופ' מן המניין מטעם הפקולטה לרפואה של אונ' תל אביב. מאז שנת 2016 משמש כמנהל המרכז הרב תחומי לכירורגיה לראש צוואר במרכז הרפואי איכילוב, כמו גם מנהל את המרפאה אותה הקים בשנת 2006.

יחס אישי ושמירה על פרטיות

מעבר להיותו רופא מומחה ומבוקש, הייחודיות של פרופ' פליס מגיעה לידי ביטוי בייחוד לאור ההמלצות החמות אותן קיבל מהמטופלים שמדווחים על מסירות אין סופית לצד יחס אישי ושמירה על פרטיות החולה. מאז הוקמה בשנת 2006 מספקת המרפאה הנחייה וליווי של מטופלים לצד בדיקות לקראת ניתוח, כל זאת מתוך מטרה לספק לכל מטופל חוויה נעימה ככל האפשר. זה הזמן להסביר כי  תחום רפואת אף אוזן גרון התפתח בצורה משמעותית בעשורים האחרונים, כאשר לא מעט מהקדמה ניתן לזקוף לזכותו של פרופ' פליס אשר הצליח לפתח שיטות וטכניקות טיפול מתקדמות המעניקות אפשרויות חדשות בעבור מטופלים הסובלים מבעיות אף אוזן גרון. פרופ' פליס נוכח במרפאה בשעות אחר הצהריים בימים א, ב, ג וה'. במסגרת קבלת הטיפול במרפאה תוכלו לקבל גם מידע חיוני בנוגע להשתתפות של חברות הביטוח וקופות החולים בעבור מימון.

לסיכום, עם רקורד מקצועי של שנים רבות ופרסום של מעל ל 250 מאמרים מדעיים הצליח פרופ' דן ליס להפוך למומחה בינלאומי שזוכה למחמאות הן מצד עמיתים והן מצד מטופלים. קבלת טיפול במרפאה מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם לקבל טיפול איכותי, יעיל וממוקד המבוסס על ניסיונו העשיר של אחד המומחים הגדולים בעולם בתחום.