הקוד האירוטי וזוגיות בעידן החדש: הרצאות בנושא מיניות ויחסים מחכים לכם באתר Screenz

אם עד לפני מספר שנים הרצאות בנושא של מיניות ומערכות יחסים היו ספורות ולעיתים גם שמורות בסוד, כיום ניתן להבחין בשינוי מגמה אשר מגיע לידי ביטוי במסגרת של צפיית בינג' המתבצעת דרך פלטפורמה חדשנית אשר מתבצעת דרך אתר סקרינז. למעשה, אם אתם רוצים להעמיק את הידע שלכם בתחום של זוגיות בעידן מאתגר כמו בעידן המודרני, אין ספק כי רכישה של מנוי באתר הוא בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל ההשערה של ידע וכן יצירה של מענה שיכול לענות לכם על לא מעט שאלות שמטרידות אתכם בכל הקשור לניהול הזוגיות שלכם. מה מחכה לכם באתר? כל הפרטים בסקירה הבאה.

מגוון רחב של הרצאות בנושא מיניות ומערכות יחסים – בלחיצת כפתור

האתר סקרימינג הוא למעשה פלטפורמה חדשנית הראשונה מסוגה בישראל אשר מאפשרת לציבור הרחב ולקבל שפע של תכנים במגוון רחב של נושאים, כל זאת בלחיצת כפתור והם שימת דגש על תכנים עדכניים ורלוונטיים לחיי היום יום. אחד מהתחומים הצומחים ביותר בפלטפורמה הזו הוא ללא ספק תחום המיניות ומערכות יחסים, בשל היכולת שלכם לקבל את תמורת דמי מנוי גישה חופשית לשעות של תוכן וידאו איכותי ומקורי העוסק בתחום של מיניות, זוגיות ומה שביניהם. נוסף לכך, הרצאות אונליין בסקרינז מהוות הזדמנות מעולה בעבורכם ליצור ביחד עם בני הזוג זמן איכות זוגי ובעל משמעות, וזאת בשל היכולת לצפות בהרצאות מעמיקות ומרתקות שיכולות לענות לכם על שאלות וסוגיות שמטרידות אתכם, בין אם אתם נמצאים במערכת יחסים שנמצאת בתחילת דרכה ובוודאי כאשר מדובר בזוגיות ארוכה.

זה  לא סוד שזוגות היום מתמודדים עם לא מעט אתגרים וקשיים, החל מקושי בתחום המיני ועד לקושי בתקשורת. על כן, הסדנאות כמו גם ההרצאות אשר מופיעות באתר סקרינז הן בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל ליצור עומק וכן יכולת להרחיב את הידע שלכם בתחום מרתק כמו עולם הזוגיות, מיניות, תקשורת בין אישית וכן ניהול מערכות יחסים, לא מעט בזכות חוקרים כמו גם מרצים פורצי דרך שמצליחים לפתוח צוהר אל עבר העולם הזה, גם בעבור צעירים וגם בעבור מבוגרים.

 

 

הזדמנות להעשרת הזמן הפנוי

ניהול של חיי זוגיות הוא לא פשוט ואף מהווה אתגר בעבור כל זוג. באמצעות קבלת כלים וידע אפשר ליצור שינוי משמעותי גם במערכות היחסים וגם ביכולת להעמיק את התשוקה, כאשר באתר של סקרינז תוכלו לצפות במגוון גדול של תכנים שיעשירו לכם את הזמן הפנוי, ואף יכולים לעודד אתכם להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמכם, גם בפן האישי אבל גם בפן הזוגי. בין המרצים הבולטים ניתן למנות בין היתר את שלי ורוד אשר מעבירה סדרה של הרצאות בנושא מיניות, סדרה של שישה מפגשים עם ד"ר לירז מרגלית אשר מציגה טיפים לזוגיות בעידן החדש, המדריך לזוגיות מאושרת עם ד"ר מעיין-בוימן משיטה וכן מוח, מיניות ומערכות יחסים עם פרופ' מורן סרף, לצד שפע של קורסים כמו גם מפגשים עם מיטב המרצים והמרצות בתחום המיניות, זוגיות ומערכות יחסים.

לסיכום

נתקלים בקושי בניהול מערכת היחסים שלכם או רוצים להשתפר ולקדם את איכות החיים שלכם ושל בני הזוג? ובכן, זה הזמן להצטרף לשירות של אתר סטרינג אשר מאגד למעלה מ-2,000 שעות תוכן מגוונות ומרתקות בנושאים שונים, כולל תחום היחסים והזוגיות. תנו לעצמכם את המתנה הזו של רכישת מנוי, ובכך תוכלו לא רק להשקיע בעצמכם, אלא להשקיע במשאב היקר ביותר – הזוגיות.