אוצר הספרים: האתר המוביל לרכישת ספרי קודש אונליין

אם יצא לכם לחפש בעבר ספרי קודש, יכול מאד להיות שגיליתם שמהדורה מסוימת או ספר ספציפי שאתם מחפשים, זה פשוט משהו שלא כל כך קל למצוא. ככל הנראה הלכתם לחנויות תשמישי קדושה, חיפשתם את אותו הספר וגיליתם שהוא פשוט לא נמצא שם. אם הרחקתם לכת ועשיתם חיפוש נוסף, יש סיכוי שגיליתם שהוא נמצא בחנות רחוקה מאד מאיפה שאתם גרים וזה בהחלט מתסכל כאשר רוצים לקנות ספרי קודש. למרבה המזל, כיום ישנה חנות מיוחדת שפותרת את הבעיה הזו לחלוטין, ומאפשרת לכל אחד לרכוש ספרי קודש מתוך מגוון רחב והרבה מאד סוגים, כשהכול במחירים נוחים ממש. מעבר לכך, אתם יכולים לקבל את כל הספרים שתרצו לרכוש במשלוח מהיר עד אליכם ומדובר על שירות נוח במיוחד. האתר נקרא אוצר ספרים ואלו הדברים שחשוב שתדעו לגביו.

מחירים הוגנים, משלוחים מהירים במיוחד

מיד נדבר על המגוון העצום של ספרים שתוכלו למצוא באתר, אבל לפני זה חשוב מאד לומר שאנחנו ממליצים לבקר באתר אוצר הספרים, בעיקר בגלל המחירים של הספרים בו. מדובר למעשה על מיזם ששם לעצמו למטרה להנגיש את ארון הספרים היהודי ואת דברי הקודש והרוח החשובים לכל עם ישראל במחירים נוחים והוגנים, וכך אפשר למצוא שם כמעט כל ספר שתעלו על דעתכם במחירים ללא תחרות. מעבר לכך, אתם יכולים להזמין כל מוצר עד אליכם בעלויות נמוכות של כמה עשרות שקלים בודדים עם שליח עד הבית. כך למעשה מדובר על חיסכון כפול ואתם אפילו לא צריכים להתאמץ ולחפש את נקודת האיסוף או חנות שקרובה אליכם. כעת, בואו נדבר על כמה מהקטגוריות באתר.

ספרי הלכה

ספרי ההלכה הם מהספרים החשובים ביותר בארון הספרים היהודי. בין היתר תוכלו למצוא באתר מהדורות שונות של הספר שולחן ערוך, ספרי ארבעה טורים, כתבי הרמב"ם בהוצאות שונות, ספרי משנה בהוצאות שונות, מגוון ספרי הלכה (שבת, תפילה, צבא, רפואה והלכה וכן הלאה) ועוד.

תנ"ך ופרשת השבוע

באופן מתבקש למדי תוכלו למצוא באתר מגוון הוצאת של ספרי תנ"ך, החל מהספרים הבסיסיים שכולנו מכירים, דרך מהדורות שונות של חומשים ומקראות גדולות, מגוון ספרי פירוש של התנ"ך (למשל קאסוטו או פירושי רש"י) וכן ספרי עזר וספרים נלווים.

אוצר הספרים: האתר המוביל לרכישת ספרי קודש אונליין

גמרא ותלמוד

אתר אוצר ספרים מחזיק במלאי הגדול ביותר של ספרי גמרא ותלמוד ירושלמי ובבלי. בין היתר ספרים בהוצאת עוז והדר, מהדורות ש"ס וילנא, מגוון הוצאות של תלמוד ירושלמי (מאורי אור, עוז והדר, הוצאת קורן עם פירוש הרב ידיד נפש וכו').

ספרי חסידות

מגוון רחב ביותר של ספרי חסידות: חסידות ברסלב וספרי הרב שלום ארוש וכן ספרי הרב ארז משה דורון, ספרי חב"ד, ספרי חסידות גור, ספרי בעלזא, ספרי סלונים ועוד.

ספרים בנושאים כלליים

כמו כן תוכלו למצוא באתר מגוון רחב ביותר של ספרים כלליים כמו סיפורים ומשלים, ספרים בנושאי שבת, מועדים וזמנים, ספרי חינוך ילדים, ספרים בנושא הריון ולידה, ספרים בנושא של חתונה, זוגיות ושלום בית, ספרי פסיכולוגיה, קואוצ'ינג וגרפולוגיה, ספרים על אישים מפורסמים ועוד.

לסיכום

כפי שאתם רואים, המבחר באתר אוצר ספרים הוא עצום, המחירים נוחים ואפשרויות השילוח משתלמות במיוחד. נגענו בדוגמאות לספרים שאפשר למצוא על קצה המזלג, אך אם אתם מחפשים ספרי קודש אחרים, דעו שיש סיכוי לא רע שתמצאו אותם באתר ואנו בהחלט ממליצים לבקר בו ולראות בעצמכם את המבחר.