מתנות מקוריות עם טאץ' אישי: 5 הרעיונות שיעשו לכם טוב על הלב

לוח שנה, הדפסה על מוצרים מיוחדים וגם פיתוח תמונות כמו פעם יכולים להתאים כמתנה מקורית לאנשים שאנחנו הכי אוהבים. מחפשים רעיונות ולא רוצים לחרוג מהתקציב? הנה כל מה שכדאי לכם לדעת על כל סוגי המתנות השונים.

לוח שנה עם הדפס משפחתי

אין ספק כי לוח שנה עם הדפס מעוצב משפחתי הוא אופציה מומלצת במיוחד למגוון אירועים. קודם כל, לוח שנה הוא מתנה פרקטית שיכולים להשתמש בה על בסיס יום יומי. זו מתנה עם ערך מוסף שמשתלבת נהדר בבית, במשרד או בעסק והיא מזכירה לכל בני המשפחה את האנשים שהם הכי אוהבים בעולם.

אבל מעבר לזה, השילוב של ההדפס המשפחתי עם לוח השנה מרגש כל פעם מחדש. באמצעות לוח שנה עם הדפס משפחתי, ניתן להפוך את המתנה לחלק מהחיים של ההורים והילדים. בטווח הבינוני והארוך, זה גם מה שמעניק למתנה כזו את היתרון הייחודי שלה.

הדפסה על בלוק

מעדיפים מתנה שתישאר עם החברים או המשפחה שלכם לנצח? האפשרות הכי טובה היא הדפסה של תמונה מועדפת על בלוק איכותי ויוקרתי. האפשרויות שעל הפרק כוללות הדפסה על בלוק עץ שחור, בלוק קריסטל, זכוכית ואבני בזלת והשמיים הם הגבול מבחינת העיצוב.

הדפסה על בלוק הופכת את המתנה למשהו שמלווה את האנשים שאתם הכי אוהבים גם הרבה אחרי שהאירוע מסתיים. זו מזכרת נפלאה מהאירועים החשובים בחיים, מה גם שהיא מאוד מקורית ומתאימה למי שרוצים לייצר רושם ראשוני בלתי נשכח.

הדפסה על בד קנבס

תמונה על קנבס בהדפסה אישית היא יצירת אמנות. בניגוד להדפסה על בלוק שאותו לאחר מכן מניחים על מדף או על השולחן, זו תמונה שאותה אפשר לתלות פחות או יותר בכל חדר בבית ובכך לשדרג את עיצוב הבית או בכל מקום בעסק. אם מחפשים מתנה למשפחה, את ההדפסה על קנבס כדאי להציב גבוה בסדר העדיפויות.

הדפסת תמונה על קנבס היא מתנה אישית ואיכותית. אין שתי תמונות כאלה שהן אותו דבר, כי מי שבוחר את התמונה הוא הלקוח. מבחינתכם, זה בדיוק הרגע לחזור לאלבומי התמונות בטלפון ולשלוף משם את הקובץ שאותו תרצו להדפיס על קנבס גדול ואקסקלוסיבי.

הדפסה על ספל קפה

רוצים שההורים או הילדים ייזכרו בכם בכל פעם שבה הם שותים קפה? בשבילכם המציאו פתרונות הדפסה מתקדמים שמתאימים לגברים ונשים בטווח רחב של גילים. משום שאין מישהו שלא שותה קפה או משקה חם אחר, הדפסה על ספל מחרס היא מתנה אידיאלית. כמו כן, ניתן להשתמש בשיטות הדפסה מתקדמות כדי להשיג את אותן מטרות גם עם ספל קפה מנירוסטה עם מכסה לנסיעות.

הדפסה על ספל קפה מוכיחה שהתקציב הוא לא פקטור גם אם מחפשים מתנות מקוריות עם טאץ' אישי. באמצעות מתנה כזו, משאירים את האנשים שאנחנו הכי אוהבים פעורי פה ובעיקר מפתיעים אותם עם מסר אישי.

 

פיתוח תמונות כמו פעם

נוסטלגיה משחקת תפקיד משמעותי כשמחפשים מתנות מקוריות עם טאץ' אישי. כולנו אוהבים להיזכר בזמנים שבהם היינו צעירים יותר, מה שהופך את המתנה הזו לרלוונטית בעיקר אם רוצים להפתיע את ההורים או אנשים יחסית מבוגרים. בשביל להכניס ערך אמיתי למתנה, רק צריך לדאוג לפיתוח כמו פעם של כל התמונות שהם אוהבים.

פיתוח תמונות כמו פעם מוכיח את עצמו מהרגע הראשון. מלבד רושם ראשוני בלתי נשכח, זו מתנה שמלווה את האהובים שלנו זמן רב.