איך להתכונן לקראת יום צילומי משפחה?

סגרתם יום צילום בקרוב ביחד עם הילדים? על מנת שתוכלו להפיק אלבום תמונות מושלם ומקורי נדרש לבצע הכנות שנועדו להוביל ליצירה של יום בלתי נשכח ומגבש במיוחד. איך להתכונן? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

יום צילומי משפחה: כך תפיקו יום צילומים בלתי נשכח עם הילדים

צילומי משפחה מהווים את אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות, ולא בכדי. מדובר ביום צילום חוויתי המתבצע באמצעות סטודיו לצילום ומאפשר לכם ולבני המשפחה להתגבש יחדיו וליצור ביחד זיכרונות באופן מקצועי ומחמיא. אולם, לא פעם צילומי המשפחה משתבשים בעקבות אי הכנה ועל כן חשוב מאוד להבין כי מדובר ביום צילום רציני אליו יש להתכונן ולהכין את הילדים מראש. ראשית כל, הסבירו לילדים כי הם עתידים להצטרף אליכם ותנו להם את השליטה בכל הקשור לבחירת הלבוש והאביזרים. רצוי לתאם ביחד עם בני המשפחה סטים של לבוש תואמים או כאלו שזהים מבחינת סקלת הצבעים, מתוך מטרה ליצור לוק אחיד שמצטלם נהדר, בייחוד כאשר הצילום עצמו מתבצע גם בשחור לבן. מערכות לבוש חדשות הן הזדמנות מעולה לא רק לפנק את בני המשפחה אלא גם לבנות את קונספט הצילום שלכם, כאשר ניתן בהחלט לשאוב השראה של לוקים דרך האתר של פרפרים סטודיו לצילום. שימו לב כי אם אתם עתידים להצטלם מחוץ לסטודיו, התאימו את הלבוש לתנאי מזג האוויר  כך שתוכלו להרגיש בנוח ולא לקפוא או לחילופין להזיע, ובכך לגרום לעיכוב בצילום או לתחושה של אי נוחות גם בשביל המבוגרים אבל בייחוד בשביל הילדים שנוטים לגלות קוצר רוח לאחר זמן מה של צילום.

אביזרים לצורך צילום מושלם

בכדי להוסיף נופך מקורי לצילום, רצוי מאוד לבצע רכישה מראש של אביזרים כמו בובות, פרחים כמו גם בובות שישתלבו נהדר עם האווירה המשפחתית המחבקת. לא פעם תהליך הרכישה הופך למורכב בגלל שפע האקססוריז אותם ניתן לשלב, ועל כן התייעצות עם הצלם/צלמת בהחלט יכולים לתרום לא רק לחיזוק הביטחון שלכם והקשר האישי אלא גם לצורך יצירה של אלבום תמונות מקורי אותו תשמחו להציג בפני חברים, בני משפחה ועמיתים לעבודה. אולם, מה שיקבע האם הצילום יהיה מוצלח הוא דווקא המקצועיות של הסטודיו שלכם, וזאת בשל העובדה כי סטודיו לצילום מקצועי ידע להפיק את המיטב ולהפוך את יום הצילום לחווייתי אך גם כזה שמשקף סטנדרטים גבוהים של צילום ומיקוד.

כיצד לבחור סטודיו מקצועי לטובת צילומי משפחה?

זה הזמן להסביר כי סטודיו מקצועי ידע לספק לכם מעטפת מלאה מבחינת בניית הקונספט והתאמה לתמהיל המשפחתי הייחודי לכם, ועל כן רצוי לבחור בסטודיו בעל המלצות מוכחות בתחום כמו גם כזה שיכול להציג בפניכם תיק עבודות מקצועי. המלצות מצד הלקוחות של הסטודיו מהווים גם הם דרך מצוינת לאתר סטודיו מקצועי שידע לדבר איתכם בגובה העיניים כמו גם ליצור כימיה שהיא חשובה מאוד בתהליך צילום משפחתי, בניגוד לצילום זוגי לדוגמה. דרך תיאום של פגישת ייעוץ ניתן לבנות ביחד את קונספט הצילום, לתאם בין כל הגורמים במשפחה לגבי הגעה כמו גם לטובת יצירת זמן איכות מהנה.

לסיכום, הכנה לקראת יום הצילומים צריכה להתבצע לפחות כשבועיים לפני. אל תשכחו לשלוח תזכורות לבני המשפחה לגבי יום הצילום, לחשוב היטב על קונספט הצילום שלכם כמו גם לשלב אלמנטים מעוצבים כמו עוגות, צעצועים ושלטים עם שם המשפחה ותאריך יום הצילום, כך שבסיום היום תקבלו מזכרת יפהפייה שנשמרת למשך שנים רבות ואותה תוכלו להציג בגאווה.