מיתוג מעסיק לחברות סטארטאפ: המקצוענים של Brainnu יכולים לעזור לכם

בעידן שבו חברות ההייטק הפכו לחלק בלתי נפרד מהמשק הישראלי, אין זה פלא כי התחרות על טאלנטים ועובדים מוכשרים מובילה למהלכים מהפכניים שמגיעים לידי ביטוי בהליך מיתוג עסקי. למעשה, כל חברת הייטק חייבת לבצע את התהליך מתוך מטרה לבלוט מעל חברות אחרות כמו גם לעבות את מצבת העובדים, בייחוד כאשר מדובר בחברות שנמצאות במגמת קדמה השלמת סבב גיוס כספים. על מנת להשלים את התהליך בצורה הטובה ביותר, המקצוענים של חברת Brainnu כאן לעזרתכם.

מיתוג מעסיק אצל Brainnu – כל מה שצריך לדעת

חברת Brainnu בניהולה של שני מתמחה במתן שירות של מיתוג מעסיק המבוסס על חיבור של עולמות השיווק והפרסום ביחד עם עולם ה HR. כדאי ליצור מיתוג עסקי לחברות סטארטאפ מאחר ומיתוג נכון הוא המפתח לגיוס של מאגר טאלנטים כמו גם שימור העובד. החשיבה שעומדת בבסיס האסטרטגיה של Brainnu היא מהו והמותג, וכיצד ניתן למכור אותו בצורה נכונה כלפי העובדים.

על כן, נשות המקצוע המועסקות בתוך החברה פועלות תוך יצירה של מיתוג מעסיק הממוקד לצרכי החברה כמו גם הקריטריונים המובילים שיסייעו להוביל לתוכנית אסטרטגית שמובילה לתוצאות, הן מבחינת הנראות של החברה כלפי העובדים אבל גם ביחס למתחרים, בייחוד בענף תחרותי ומבוקש כמו ענף ההייטק אשר חייב להתנהל בצורה חכמה, גם בזירה הדיגיטלית.

 

 

יצירת בידול מהמתחרים

היכולת של מיתוג מעסיק ליצור בידול הוא מה שהופך את התהליך לכדאי מאוד בעבור חברות סטארסאפ, בייחוד לאור התחרות העזה שמתרחשת על רקע של מיעוט מועמדים מתאימים וכן מעבר תכוף בין מקומות עבודה. על מנת ליצור לעובד ערך מוסף, בייחוד על רקע הרצון של עובדים להיות מוערכים על ידי המעסיקים. בזירה תחרותית שמשתנה בכל עת, הליך של מיתוג המתבצע באמצעות החברה הוא בעל השפעה אדירה הן על היכולת להגדיל את מצבת העובדים אבל גם להפוך את החברה שלכם לבעלת השפעה גם ברמה הגלובלית, בעקבות הגעה לרשימה של מקומות עבודה מבוקשים, גם בהיבט לוקאלי וגם בהיבט גלובלי.

מענה על צרכי העובד

המענה על צרכי העובד מתבצע לא רק באמצעות מתן של ערך מוסף אלא גם באמצעות שורה של פעילויות שנועדו להגביר את הנמנות. מאחר ואנו חיים בעידן שבו כל אחד רוצה להיות טאלנט במותג מוביל, הליווי האישי אותו מעניקים בחברת Brainnu הופך אותה לשחקנית מרכזית מאוד בתחום, כפי שיעידו מעל ל-100 חברות שהבינו כי ככל שמבצעים את ההליך מוקדם יותר, כך היכולת לפרוץ קדימה עולה בעשרות מונים. השילוב בין מענה על צרכי העובד הקיים לצד איתור של טאלנטים בתחום בזכות הליך מיתוג מעסיק מקצועי, הוא זה שהופך את החברה הזו לחברה מובילה ומומלצת מאוד שזוכה לשבחים גם בארץ וגם בעולם, בייחוד לאור הניסיון עתיר השנים וכן הכוח הנשי שמהווה חלק בלתי נפרד מתמהיל העבודה המתבצע מול כל לקוח באופן פרטני.

לסיכום

בין אם אתם יזמים בתחילת הדרך או בעלי חברה משגשגת בעולם ההייטק, זה הזמן ליצור הליך מיתוג מותאם אישית שיאפשר לכם לקדם את החברה כמה שלבים קדימה. הצוות המקצועי של החברה זמין בעבורכם לכל אורך הדרך, כאשר הדגש שניתן במסגרת ההתקשרות הוא על קו ישיר וכן בנייה של תוכנית אסטרטגית מותאמת לצרכי הארגון. בכך, תוכלו להוביל את הענף, למשוך טאלנטים ואף לשמר את העובדים הקיימים, כחלק מיצירה של קרייאטיב ומיתוג המתבצע על הצד המקצועי ביותר בענף.