רושם ראשוני כן קובע: גברים, כך תתלבשו בהתאם לדייט ראשון

הרושם הראשוני הוא חלק בלתי נפרד מהנראות של כל אחד ואחת מאיתנו, כאשר אין ספק כי לרושם ראשוני יש משמעות, בייחוד כאשר פוגשים את בן או בת הזוג העתידי במסגרת של דייט ראשון. באופן טבעי, דייט ראשון מעורר לא מעט פחדים וחששות בקרב גברים, אולם באמצעות לבוש מתאים ומחמיא אפשר להוביל ליצירה של רושם ראשוני חיובי שיכול גם  להפוך את הערב הזה לסיפור הצלחה של ממש. איך להתלבש לדייט ראשון? להלן מספר דגשים שיכולים לסייע לכם להתארגן, בשביל להגיע במיטבכם.

נעליים אלגנטיות

חלק בלתי נפרד מהלוק לדייט ראשון כולל כמובן את הנעליים.  החלטה לגבי הנעלות את עינינו לקראת על ידי צריכה להתבצע בהתאם לטעמכם האישי ואי שימת דגש על מראה אלגנטי ועל זמני אשר השתלב באופן מושלם עם הלוק הנבחר. בשביל לשדרג את הלוק אפשר דווקא להשקיע ולרכוש נעל ממותג מוכר ויקר לליבכם כמו למשל דולצה' וגבאנה, כאשר מדובר בהזדמנות נהדרת גם להפגין את הטעם האסתטי שלכם אבל גם לרכוש נעל אשר יכולה לשרת אתכם למשך זמן רב. נעליים של דולצ'ה וגבאנה לגברים יכולות להתאים באופן מושלם לאירוע מרגש כמו דייט, כאשר את הנעליים הללו כמו גם דגמים של מיטב המותגים ניתן למצוא באתר פלטין אקספרס.

יישום של טרנד קולור בלוק

אחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא ללא ספק טרנד הקולור בלוק. מדובר בטרנד שיכול להתאים מאוד בעבור אירוע כמו דייט, וזאת בשל היכולת להרכיב סט לבוש אשר מבוסס על צבע אחד בודד, ולשלב זריקת צבע באמצעות אקססוריז כמו למשל נעליים, תיק או אפילו צמיד. כאן תוכלו למצוא סקירה אשר מציגה את הטרנדים החמים של עולם האופנה שאותם אפשר ליישם בתהליך של בחירת הלבוש לדייט, מתוך מגיע להגיע בצו האופנה אבל גם עם אמירה אישית המגיעה לידי ביטוי בשילוב של פריטים מהארון הפרטי שלכם, כמו למשל גרביים צבעוניות שיכולות להקפיץ את הלוק בקלות.

 

 

נוח אבל לא מתאמץ

בין אם אתם מתכננים לצאת לדייט בחוף הים או במסעדת יוקרה, חשוב מאוד שתרגישו כמה שיותר בנוח, אבל לא מדי. העדיפו לבחור בבדים קלילים ונושמים אשר יושבים בצורה יפה על הגוף ומחמיאים לגזרה שלכם, כאשר רצוי לבחור בגזרה משוחררת ולא צמודה יתר על המידה, בשביל להרגיש כמה שיותר בנוח בדייט ראשון. אם אתם מתלבטים לגבי הלבוש, מומלץ להתייעץ עם חברים ובני משפחה קרובים שיכולים לסייע לכם להרכיב את הלוק המושלם, אולם בסופו של דבר הכלל המנחה הוא לשמור על קו ייצוגי, אלגנטי אבל גם קליל.

מראה נקי ולא עמוס

בעת בחירה של מערכת לבוש  לדייט, צריך לשמור על איפוק ועל קו נקי מבחינת הצבעים וכן האביזרים, מתוך מטרה שלא ליצור עומס חזותי שיוביל ליצירה של מראה מצועצע שאינו משרת את הרושם שאותו אתם רוצים ליצור כלפי בן או בת הזוג שלכם. על כן, מומלץ לנצל את הרשתות החברתיות לטובת קבלת השראה ללוקים מינימליסטים שאתם מתחברים אליהם גם מבחינה אסתטית וגם מבחינת מידות הגוף, לטובת התאמה מושלמת.

לסיכום

יציאה לדייט מחייבת חשיבה מעמיקה על מערכת הלבוש שלכם, וזאת מתוך מטרה ליצור רושם ראשוני חיובי ועמוק. על כן, זה הזמן ליישם את הדגשים אותם הצגנו לכם כאן, ובכך תוכלו לא רק להגיע לדייט עם לבוש על זמני ושיקי אלא גם להגביר את הביטחון והדימוי העצמי, רגע לפני פגישה מרגשת כמו זו.