מרפאת השיניים של ד"ר לם מציגה: מיטב הטכנולוגיה עם המומחים המובילים

מרפאת השיניים של ד"ר ינון לם נחשבת לאחת ממרפאות השיניים המובילות בישראל, וזאת בשל שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לצד צוות מקצועי המורכב ממומחים הנותנים מענה לכל תחומי הטיפולים, כפי שנציג כעת בסקירה הבאה.

מרפאת השיניים של ד"ר ינון לם: כל טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת

תחום רפואת השיניים עבר שינויים מרחיקי לכת בשנים האחרונות, לא מעט בשל כניסה של אמצעים טכנולוגיים המאפשרים לקצר את זמני היטפול כמו גם לבצע אותם בצורה מדויקת, מהירה ויעילה. למעשה, המרפאה של ד"ר ינון לם נחשבת לאחת המרפאות המובילות בישראל בתחום רפואת השיניים, וזאת בשל היותה של המרפאה מרפאת שיניים רב תחומית המציעה למשפחת המטופלים יחס אישי לצד צוות רופאים אמין ומקצועי המתמחה בתחום טיפולי השורש, יישור שיניים, כירורגיה, טיפולי שיניים כמו גם שתלים. מרפאת שיניים ד"ר לם הוקמה מתוך מטרה לסייע לציבור לקבל טיפולי שיניים מתקדמים תחת קורת גג, כל זאת תוך שימת דגש על שימוש באמצעי טכנולוגיה מתקדמים אשר דרכם ניתן להפחית את כמות הקרינה בזמן הטיפול אך גם לטובת ביצוע הליכים רפואיים באופן מתקדם התואם את הקדמה של ענף רפואת השיניים.

מרפאת השיניים של ד"ר לם מציגה: מיטב הטכנולוגיה עם המומחים המובילים

הכירו את צוות המרפאה

בראש צוות המרפאה עומד ד"ר ינון לם, בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר לם נחשב למומחה בתחום רפואת השיניים ובהתאם לכך שימש במשך שנים רבות כמרצה בקורסים קליניים בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית. כמרצה מוערך קיבל ד"ר לחם תעודה של מורה מצטיין והוא זוכה להערכה רבה בקהילה רפואית, לא מעט בשל ההתמקדות בתחום בשיקום פה. מדובר בתחום שהשתנה באופן משמעותי בעשור החולף בעקבות טכניקות חדשות כמו גם הממד הטכנולוגי.  במרפאה מעניק ד"ר לם טיפולי שיניים מתקדמים הכוללים בין היתר ציפוי חרסינה, גשר וכתרים כמו גם שיקום על גבי שתלים. ההתמחות של ד"ר לם היא טיפול במטופלים הסובלים מחרדה דנטלית ועל כן תוכלו להיות בטוחים כי מעבר למקצועיות הרבה ולניסיון העשיר, ד"ר לם כמו גם הצוות המקצועי יעניקו לכם תחושה חיובית וליווי לכל אורך הדרך. לצדו במרפאה עובדים גם ד"ר נטע לם החברה באיגוד רופאי השיניים לילדים ומעניקה טיפולי שיניים למתבגרים כמו גם לילדים, תוך שימוש בטכניקות שמאפשרות גם לילדים שמתקשים לשתף פעולה סקך כלל לעבור את הטיפול באופן מלא. טיפולי שיניים לילדים ניתן לקבל גם באמצעות טיפול אצל ד"ר לדה זמסקי וד"ר יעל חיים – כולן בעלי מומחיות ברפואת שיניים לילדים. על טיפולי השורש כמו גם טיפולי שיניים מתקדמים מופקדים ד"ר דניאל מורינוס, וכן ד"ר מיכל גוטנר. מאחר ומדובר במרפאה רב תחומית, תוכלו לקבל טיפולי שיניים מתקדמים בעבור מחלות חניכיים באמצעות ד"ר גיל סלוצקי שהינו חבר בסגל הבכיר של בית הספר לרפואת השיניים באונ' תל אביב וכן ד"ר אמיר לביב המתמחה בכירורגיה פה ולסת.

יחס אישי וליווי מקצועי לכל אורך התהליך

ההתמחות של המרפאה היא לא רק במתן טיפול מקצועי אלא גם בבנייה של מעטפת אישית הנבנית ע"פ המידות שלכם ומותאמת באופן ספציפי לצרכים שלכם. מביקורות שעלו מצד המטופלים עולה כי רמת שביעות הרצון גבוהה ביותר הן מבחינת המקצועיות של הצוות הרפואי לצד מענה זמין 24/7. אם אתם בדיוק מחפשים מרפאת שיניים אשר תדע לספק לכם את כל טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת, זה הזמן להיכנס לאתר הרשמי של המרפאה. בכך, תוכלו ליצור לעצמכם ולבני המשפחה יכולת אמיתית לטפל בבריאות הפה והחניכים, לאורך זמן ובביטחון כי אתם מקבלים טיפול מקצועי ואדיב המבוסס על מיטב הטכנולוגיה של המומחים המובילים כאן בישראל.