הכירו את AID Genomics: מעבדת בדיקות הקורונה הגדולה בישראל

מתכננים בקרוב נסיעה לחו"ל עם כל המשפחה? לא רוצים להתחסן מסיבה כלשהי או מנועים מכך מבחינה רפואית וצריכים להגיע מדי יום למשרד בעבודה? עומדים לקראת מפגש חברתי גדול ורוצים להיות בטוחים שאתם לא מסכנים אף אחד? ובכן – עידן משבר הקורונה בו אנו חיים מצריך מאיתנו הרבה התאמות ובעיקר זהירות ובטיחות, ודרך מצוינת להיות בטוחים שכולם מוגנים היא לעשות בדיקת קורונה. ובעוד בדיקות האנטיגן נחשבות ללא אמינות ולא מוכרות בהרבה מקומות (כך למשל הן אינן תקפות אם תרצו לצאת מהארץ ולעבור למדינה זרה), בדיקות ה-PCR נותנות תוצאה מדויקת למדי, נחשבות לאמינות יותר ועל כן מוכרות כמעט בכל מקום. אם אתם רוצים לעשות בדיקה כזו, אנו רוצים להכיר לכם את חברת AID Genomics שתאפשר לכם להיבדק במהירות, תעביר לכם את התוצאות תוך זמן קצר, והכל במחירים ממש נוחים וסבירים.

הכירו את AID Genomics: מעבדת בדיקות הקורונה הגדולה בישראל

אישור משרד הבריאות

אז באופן טבעי למדי, אחת השאלות הנפוצות של אלו הניגשים לבדיקת קורונה היא האם הבדיקות מאושרות על ידי משרד הבריאות. ובכן, קודם כל חשוב לדעת כי לא כל מקום שמציע בדיקות קורונה מסוגים שונים מאושר על ידי משרד הבריאות, אך הבדיקות של AID Genomics בהחלט מאושרות. ראשית כל חשוב לדעת כי הבדיקה עצמה מאושרת על ידי משרד הבריאות, ושנית חשוב לדעת כי המעבדה של החברה שנמצאת בירושלים מאושרת על ידי משרד הבריאות.

איך עובד התהליך?

בשלב הראשון עליכם להיכנס לאתר, להזמין את מספר הבדיקות הרצויות ולשלם עליהן. לאחר מכן תוכלו לקבוע מועד ומקום בדיקה (ובאופן כללי, לרשותכם מידע על קיצור זמן המתנה לתור במרפאה). ישנן מספר נקודות ברחבי הארץ בפריסה רחבה, על כך נרחיב מיד. יש להגיע אל הנקודה שבחרתם בזמן, לעבור את הבדיקה בתהליך שאורך מספר דקות ולאחר מכן אפשר ללכת הביתה. בתהליך ההרשמה תקבלו פרטים ואזור אישי באתר, ותוך זמן ממוצע של 36 שעות בלבד, התוצאות יגיעו לשם ותוכלו להדפיס אותן בעברית ובאנגלית.

איפה ניתן לעבור את הבדיקה?

כאמור, החברה מפעילה מספר גדול של תחנות בכל רחבי הארץ:

  • צפון: חדרה, חיפה, טבריה, כרמיאל, נהריה, עפולה, קריית ביאליק וקריית שמונה.
  • מרכז: הנתיב המהיר ליד נתב"ג, אריאל, חולון, כפר סבא, מודיעין, נתניה, ראשון לציון ותל אביב.
  • דרום: אשדוד, אשקלון ובאר שבע.
  • ירושלים: ירושלים ומבשרת ציון.

האם יש צורך בהפניה מרופא?

לא. כל אחד יכול לעשות את הבדיקה ללא כל פעולה מקדימה וכל שצריך זה להירשם דרך האתר. הבדיקה מתאימה לכל הגילאים, החל מתינוקות ופעוטות ועד לקשישים.

האם יש אפשרות לבדיקות לעסקים ומוסדות?

בהחלט. ישנם הרבה עסקים וארגונים שצריכים בדיקות על בסיס קבוע לעובדים כדי להישאר פתוחים ולהמשיך לעבוד. אפשר בהחלט לפנות את החברה ולהזמין בדיקות על בסיס קבוע בתעריפים מיוחדים.

האם אפשר לקבל אישור נסיעה לחו"ל?

כמובן. תוצאות הבדיקה מהוות אישור תקף לנסיעה לחו"ל למדינות הדורשות בדיקה. שימו לב שתצטרכו להציג במדינות זרות תוצאות בדיקה באנגלית, ואתם יכולים להוריד ולהדפיס את התוצאה באנגלית ישירות מהאזור האישי שלכם באתר.

האם יש הנחות דרך משרדי נסיעות?

אכן. יש סוכנויות ומשרדים שעובדים עם החברה ודרכם ניתן לעבור את הבדיקה בתעריפים מוזלים.

לסיכום – בדיקות קורונה ככל הנראה יישארו חלק מהשגרה שלנו לעוד שנים ארוכות. בדיוק בגלל זה חשוב שיהיה לנו מקום נוח ומקצועי לעשות אותן, ואנו ממליצים בחום על חברת AID Genomics שתאפשר לכם לקבל תוצאות תוך זמן קצר להיבדק בתעריפים הוגנים ונוחים.