האם שעווה ברזילאית בריאה?

באמצעות שעווה ניתן להסיר שיער ביעילות וללא תופעות לוואי. האם המשפט הזה באמת נכון? יצאנו לחקור וחזרנו עם מסקנות חד משמעיות.

הסרת שיער באמצעות שעווה: האם מדובר בטכניקה הבטוחה ביותר?

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד החלו לפתח טכנולוגיות מתקדמות לצורך הסרת שיער לצמיתות. עם זאת, לשיטות הללו נלוות תופעות לוואי אשר עשויות להוביל לנזק תמידי, בשל השימוש הציוד מתקדם. משום כך, שעווה ברזילאית מהווה כיום את הפתרון האולטימטיבי בעבור גברים ונשים אשר מעוניינים להסיר שיער במהירות ובאופן יעיל.  הסיבה לכך היא העובדה כי לאורך זמן ניתן לראות כיצד שורש השיער נחלש כתוצאה מהשעווה, כמו גם העובדה כי הסרת שיער באמצעות שעווה יעילה למשך שלושה שבועות ולעיתים אפילו יותר, תלוי באזור. בנוסף, מדובר בפרוצדורה לא כואבת אשר מתבצעת בתוך דקות ספורות, במידה והחלטתם לגשת לקוסמטיקאית מיומנת. איך עושים שעווה ברזילאית? בקלות. ניתן לבצע הסרה באמצעות שעווה קרה או באמצעות שעווה חמה. שעווה חמה נחשבת לאפקטיבית והיא מבוססת על טכניקה של שימוש ברצועות. בדקו כי אתם מחממים את השעווה לטמפרטורה הרצויה ולאחר מכן מרחו במקטעים את השעווה על האזור המיועד. הניחו בעדינות את הרצועה והצמידו אותה היטב, ולאחר מכן משכו את הרצועה כנגד כיוון צמיחת השיער. המשיכו לבצע את הפעולה עד שאתם רואים כי כל האזור נקי משיער. באזורים רגישים כמו אזור המפשעה והפנים מומלץ להשתמש בשמן או באלוורה בכדי להרגיע את האזור, לאור הופעה של אדמומיות.

האם שעווה ברזילאית בריאה

טכניקה של שעווה קרה לצורך הסרת שיער

שעווה קרה היא שעווה אשר מתקררת על הגוף ולכן אין צורך להשתמש ברצועה. עם זאת, מדובר בטכניקה אשר דורשת מיומנות ולכן מומלץ ליצור קשר עם קוסמטיקאית מומחית לצורך ביצוע הפעולה, במידה ואתם חוששים או אינכם יודעים כיצד להשתמש בשעווה. חשוב לציין כי בשוק ישנן לא מעט סוגים של שעוות ולכן הבחירה יכולה להיות מבלבלת למדי. באמצעות יצירת קשר תוכלו לא רק לחסוך לעצמכם מאמץ אלא גם לא מעט כסף, וזאת בשל מחירים נמוכים לרוב של הסרת שיער. את המחירון המלא ניתן לראות דרך אתרי מדרג או דרך קבוצות ברשתות החברתיות אשר באמצעותן ניתן לקבל המלצה אודות קוסמטיקאיות אשר מתמחות בתחום. לפני שמתחילים לבצע את ההסרה בדקו היטב כי הקוסמטיקאית עובדת ע"פ הנהלים: חיטוי הידיים, ייבוש האזור בו מעוניינים להסיר שיער וכן שימוש בציוד חדש הכולל מקלות למריחה פשוטה וקלה של השעווה וכן רצועות חדשות שלא השתמשו בהן. ככל שההליך יתבצע באופן היגייני כך תוכלו להיות בטוחים כי הגוף יהיה חלק וכי תהיו מוכנים להגיע לחוף הים או לכל מקום אחר, נטולי שיער וללא תופעות לוואי.